2733
2739
عنوان

مدیر ساختمونمون ک ی خانمه ازشوهرم خاسته بوده ک باهاش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 54 پست

عزیزم تعارف ک نداریم زنها صد برابر مردا میتونن خراب باشه فقط صبر کنید تا حیاشون از بین بره 

بعد ما میگیم اینا خرابن یا میگید قضاوت نکن یا میگی زندگی هر کسی برا خودشه یا میگی انگ خرابی نزنید مردا فلان ن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همسرت بگو دیگه جواب تماسها و اس ام اس هاشو نده نمیدونم چرا اس بازی کردند

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
2728
😔ببین هیچ خانومی ی کاره بلند نمیشه ب ی مرد بگه بیا باهاهام باش   قبلش ی چی تو مرد میبینه ...

دقیقامن اصلا این چیزا رو باور نمیکنم 

مردها خیلی زرنگن

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2740
به نظر من وقتی شما حموم بودین همسرتون نباید اجازه میداد بیان داخل از همسرتون بخواین که بهش بگه مسائ ...

داخل نیومده دم در بوده من حوله پوشیدام اومدم بیرون وقتی دیدم صدای خانمس

دقت کن ببین شوهرت برات فیلم بازی نکنه آخه پیام دیدی اونم تو حذف شده ها دلیل نمیشه که نباشه اصطلاحا زیر آبی نرن آخه یک زن چجوری رو ش بشه با یه مرد اینقدر راحت باشه برخورد کنه پیشنهاد بده تو محل زندگیش اونم تا مرد رو نده که زن جرات نمیکنه 

اگرم که درست بگی باز محتاطباش جا مادرش که نیست ۱۲ سال بزرگ تره خیلی ژنه کرم بریزه هیچ مردی نیست از راه بدر نشه 

شوهرتم کم سن نیست خودش 

دقت کن ببین شوهرت برات فیلم بازی نکنه آخه پیام دیدی اونم تو حذف شده ها دلیل نمیشه که نباشه اصطلاحا ز ...

زنه قیافه ای نداره بعدشوهرم کلی دختر زیردستش کارمیکنه چراباید بره بای پیرزن رفیق شه ؟

2706