2733
2734

اینودیشب متوجه شدام خانمه ۵۳ سالشه از دیشب اعصابم خراب شده زنیکه بی چشمو رو

شوهرم خیلی باهاش سر سنگین شده باخانومه من نمیدونستم جریان چیه اومده بود درخونمون من حمام بودم شوهرم دروباز کرد بعد شوهرم باهاش حرف میزد سرشو انداخته بود پایین بهش میگفت سرتوبالاکن ب من نگاه کن زن اینقدر بی شرمو حیا دیروزم توی پارکینگ دیدیمش اومد درماشین ماروباز کرد سلام کرد شوهرم جوابشو نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنیکه خراب بگو تو ی پات لب گوره الان بچش باید همسن شوهر تو میبود .. بعد بعضیا میگن ب همجنستون انگ خرابی نزنین مردا خرابن بفرما تحویل بگیر

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740
😔ببین هیچ خانومی ی کاره بلند نمیشه ب ی مرد بگه بیا باهاهام باش   قبلش ی چی تو مرد میبینه ...

شوهرم میگفت حکم مادرمو داره بهش احترام میزاشت اینوشوهرم ک بهم نگفت از توی پیامای حذف شده دیدم ب خانمه گفته بود من اینکاره نیستم زنوبچه دارم

زنیکه خراب بگو تو ی پات لب گوره الان بچش باید همسن شوهر تو میبود .. بعد بعضیا میگن ب همجنستون انگ خر ...

بخدا من شوهرمو میشناسم قیافه داره وتیپ فکر کرده همه مردای قیافه دار اهل زن بازین

شوهرم میگفت حکم مادرمو داره بهش احترام میزاشت اینوشوهرم ک بهم نگفت از توی پیامای حذف شده دیدم ب خانم ...

اها الان درست شد 

همسرت رو حساب سن و سالش احترام گذاشته زنه رو هوا برداشته 

ای خداااا 

چقد خراب شده جامعه

2706