2733
2734

فردا کنکور دارم

الان داشتم آزمون میدادم یه لحظه تصور کردم سر جلسه ام ،،تپش قلب گرفتم🥴

یه چند تا جمله آرامش بخش بگید🥺

حالا شما به من بگید چرا انقدر گیج و حواس پرتم؟🫠

تستو میزنما،بعد جوابو میذارم گوشه ذهنم میرم چک کنم میبینم ععع جوابش میشد ۲،ناراحت میشم میگم بلد نیستمم و..‌بعد یهو لود میشم میگم ععع منم ۲ زده بودم ک😂😂😂

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم به من نگاه کن و استرس نداشته باش تهش هیچی نیست بخدا نیست شاید ترور بشم ولی الکی استرس نداشته باش شد شد نشد به درک . کلی کار دیگه هم میشه انجام داد

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش

استرس نداشته باش تجربه به من ثابت کرده اون چیزی که بخواد اتفاق بیافته اتفاق می افته پس تلاشتو بکن اتفاق خوبه برات بیافته و انشاالله بهترین دانشگاه قبول بشی

اگه استرس داشته باشی به اون چیزی که حقته نمیرسی

نزار نتیجه زحماتت بخاطر استرس به هدر بره

موفق باشید..‌.🙏🌹

تهش چیه؟ اینکه خراب می کنی😂 تامام🚶‍♀️

شوخی کردم اینکه ۱۰ تا امتحان نهایی داری و کنکور تیر داری حالا اینو خوب بدی سود میکنی ولی اگه یه وقت بد شد چیزیو از دست ندادی اصل کاریا موندن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

سلام صبحت بخیر عزیزم ان شاءالله خدا خودش هواتو داره موفق میشی نفس عمیق بکش و روزتو شروع کن تو میتونی چرا که نه ولی یک درصد هم اگر نتونستی دوباره تلاش کن اینبار بیشتر و توکلت به خدا باشه 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️💞💞💞

2706