2737
2739
عنوان

بیاد اون روزی که نباشم🥰😍💔

184 بازدید | 13 پست

خدایا داری حساااااابی میبینی چقدر تنهام چقدر هیچکی رو ندارم

چرا همه چی رو دیرتر انجام میدی چقد گفتم کمکم کن رابطه تموم بشه دقیق روزی که عاشق شدم باید اون میرفت؟؟؟

خدایا تنها پناهمی بعدش چقدر نذر ونیاز؟؟؟تو چرا صدای منو نمیشنوی؟؟ من میخوامش دیگه هیچکی رو باور ندارم😭😭یا مرگمو برسون یا اونو بهم برگردون

خدایا هرکی اسم‌ دوست داشتن میاره دیگه حالم بد میشه فقط من بنده بدت بودم؟؟؟آقا نمیخوام اینجوری امتحانم کنی بیا هزارتا بیماری بنداز به جونم فقط با نبود آدمایی که دوسشون دارم امتحانم نکن

هرروز میگم بهتر میشم بهش فکر نمیکنم دیگه ولی نمیشه😭😭😭حتی نمیتونم اجازه بدم کسی به جای اون بیاد خداااااایا دلت واسم بسوزه برگردونش😭😭تو قادری تو میتونی

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

😐 

ای بابااا ، انشاالله هر چی به صلاحه اتفاق بیوفتع 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

یذره قوی شو،خیلی کم پیش اومده کسی از دوری کسی چیزیش بشه،اما خیلیا زندگیشونو تباه کردن...

چرا باید برای کسی ک رفته هی بکوبونیم تو سرمون عزاداری بگیریم! خدا خودش نسبت همه چیو بهتر میدونه...اگر به صلاحت بود زودتر از اینا وارد زندگیت شده بود

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یذره قوی شو،خیلی کم پیش اومده کسی از دوری کسی چیزیش بشه،اما خیلیا زندگیشونو تباه کردن... چرا باید ب ...

خدا؟؟؟خدا والا کسایی که قبولش دارن فقط میذاره تو رنج‌و بدبختی

اونوقت یسریا چپ و راست بهم تیکه بندازن(که زیادی غصه میخوری اونوقت خودشون هرثانیه با یکی هستن)😂😂😂دنیا هم به چپشون نیست

مگه دست خودمه عزیزم؟؟من فقط نمیتونم لاشی باشم نمیتونم هرروز با یکی باشم که اینو فراموش کنم

خدا چرا این همه اذیت میکنه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2731
خدا؟؟؟خدا والا کسایی که قبولش دارن فقط میذاره تو رنج‌و بدبختی اونوقت یسریا چپ و راست بهم تیکه بنداز ...

دقیقا هر روز با یکی هستن

مسخره میکنن میگن چرا دعا می‌خونی

فکر کردی خدا می‌تونه کارتو درست کنه؟

خدا نمی‌خواد درست کنه، لاشی باش خوش بگذرون

من کلی این تیکه ها رو شنیدم ولی هنوزم بهش امیید دارم😭😭😭😭

خدا؟؟؟خدا والا کسایی که قبولش دارن فقط میذاره تو رنج‌و بدبختی اونوقت یسریا چپ و راست بهم تیکه بنداز ...

عزیزم من نمیدونم جزئیات رابطتون چی بوده و...،و ناراحتی تموم شدن رابطه تا چند وقت اوکیه خب،یکهفته،دو هفته،اما خب بالاخره باید یجایی از سر انداخت و مشغول زندگی شد،خیلیا گوشه قلبشون و فکرشون هنوز اون ادم هست،اما خب مشغول زندگین و سپردن ب سرنوشت

اینکه خودتو با بقیه مشغول کنی ک اصلیه رو فراموش کنی بدترین کاره!چون تو این حین بقیه رو هم شاید وابسته کنی و خودت هم حریص تر میشی ک اره هیچکی اون نمیشه،چون ادما ی اخلاقی دارن یچیزی هر چقدر دورتر و دست نیافتنی تر شه واسشون بیشتر به چشمشون جذاب میاد

خدا از قبلمون،بعدمون،همه چیزمون خبر داره،شاید بلاهاییم ک بعضی وقتا میاره سرمون بخاطر اصرار های خودمونه...خدایا تروخدا شه و... خداعم میگه باشه برو تا تهش ببین چی میشه🙂

بعدم هر وقت خیلی بیقرار شدی با خودت فکر کن اونم همینو میخواد؟اونم دلش میخواد برگرده؟

عزت نفس و غرورتو تو زندگیت به هیچی نفروش...هیچی♥️

دقیقا هر روز با یکی هستن مسخره میکنن میگن چرا دعا می‌خونی فکر کردی خدا می‌تونه کارتو درست کنه؟ خد ...

کار دیگه ازمون برنمیاد

به خدا یک ماهه باهاشون حرف نمیزنم دیروز یه تیکه هایی انداختن🙂خیلی بددل شدم چون الکی دل منو آتیش میزنن

از خدا میخوام رابطه یکیشون بهم بخوره اشکاشون رو ببینم

به شوهر یکیشون بگم چه غلطایی کرده ممکنه طلاقش بده ولی میگم به من چ اما اینا همش آتیشم میزنن

عزیزم من نمیدونم جزئیات رابطتون چی بوده و...،و ناراحتی تموم شدن رابطه تا چند وقت اوکیه خب،یکهفته،دو ...

عزیزم چندماه میگذره من حتی نمیتونم به آدم دیگه فکر کنم چندتا پیشنهاد بوده

ولی حس میکنم نمیتونم بعد اون کسی رو بپذیرم حتی قد و هیکلشم مقایسه میکنم بقیه چیزا بماند

خیلیییی منو میخواست ولی کم آورد هزارتا مشکل داشت فقط یبار از خدا واسه خودم چیزی میخوام میبینه که لاشی نیستم میبینه بهش اعتقاد دارم کمکم کنه🙂

2740
کار دیگه ازمون برنمیاد به خدا یک ماهه باهاشون حرف نمیزنم دیروز یه تیکه هایی انداختن🙂خیلی بددل شدم ...

دوستم کات کردن ۶ ماه هر روز زنگ میزد گریه میکرد

۶ ماه هر شب تا صبح باهام درد دل میکرد

۶ ماه کمکش کردم

نوبت من شد ناراحتی برام به وجود اومد

ویس گرفت مسخرم کرد گفت هیچی عشق نیس تو زندگی

اون کسیم که دوسش داری اصلا آدم نیست وو....🙂

دوستم کات کردن ۶ ماه هر روز زنگ میزد گریه میکرد ۶ ماه هر شب تا صبح باهام درد دل میکرد ۶ ماه کمکش ک ...

ابگوشتشونو پیش یکی دیگ میخورن استخوناشو میارن واسه ماها...

دوستم کات کردن ۶ ماه هر روز زنگ میزد گریه میکرد ۶ ماه هر شب تا صبح باهام درد دل میکرد ۶ ماه کمکش ک ...

مثل اینا

خدا کجاست نشون بده که آره زمین گرده هوووووف

ابگوشتشونو پیش یکی دیگ میخورن استخوناشو میارن واسه ماها...

من خودم به فا.ل و دعا اعتقاد ندارم

انقد اون ۶ ماه خرج فا.ل و اینا کرد یه ماهایی پول کم میآورد از من پول می‌گرفت

می‌خوام بگم تا این حد کمکش کردم!!!

کمکش کردم آشتی کنه

به من که رسید....

من خودم به فا.ل و دعا اعتقاد ندارم انقد اون ۶ ماه خرج فا.ل و اینا کرد یه ماهایی پول کم میآورد از من ...

میفهممت قشنگ،خودمم یکی از دوستام اینجوری بود،هر وقت میرسید بهم،انگار اومده پیش تراپیست،وقتیم ک من میخواستم دو کلمه بحرفم و درد و دل کنم:نمیدونم‌...اینو ول کن فلانی چرا باهام اینکارو کرد و...

الان بعد اینکه دیدم به دردم نمیخوره و سرد باهاش رفتار کردم،انقدر ارامش دارم،حس خوبی دارم ک نمیتونم بگم،چون با وجود اون فک میکردم همه منو بخاطر غماشون میخوان😐

میفهممت قشنگ،خودمم یکی از دوستام اینجوری بود،هر وقت میرسید بهم،انگار اومده پیش تراپیست،وقتیم ک من می ...

من میگم دوست اصلا برای وقتای سخت و درد دل 

ولی موقع خوشی ام یادتون نره

موقع غم ماام کنارمون باشید