2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغه شانس ربطی به قیافه نداره

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728

ن بابا اینا چرته

اولا ک زشت نداریم

دوما ادمایی ک زیباترند اعتماد به نفس کاذب دارن و تو انتخاب دقت نمیکنن

ولی ادمایی با قیافه ی معمولی اتکا ب جمالشون نمیکنن و عقلانی تصمیم میگیرند

خدا تو این دنیا برای هرکسی سهمی گذاشته  صب کن تا نوبت تو ام بشه

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2740

هععععی اینم حکایت اینه که میگن از هرچی بترسی سرت میاد 

الان من از پول میترسم از خونه بزرگ میترسم از ماشین شاسی بلند میترسم خو چرا سرم نمیاد 😶

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

اصلا زشت یعنی چی؟ زشتی و زیبایی از نظر هرکی متفاوته. اینو واقعا با تمام وجودم درک کردم نثلا انقدرم ادم میشناسم خوشگلن اما از نظر اطرافیانشون زشتن یا برعکس .

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

نه بابا شانس ذاتیه

یه دوست دارم اینقدر سفید و تپل خوشگل بود باباش وضعش بد بود چیزی نداشتن بخاطر قیافش شوهرش اومد گرفتش الان خداراشکر زندگی خوب و رفاه خوبی داره که اصلا با زندگی مجردیش زمین تا آسمون فرقشه

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
2706