2737
2734

کلاس دومه .دیروز احساس لرز داشت خوب نخوابید همش میگفت سردمه هر بار سر زدم بهش بیدار بود😥 مدرسه شون تا ساعت سه هستش میترسم حالش بد باشه اینهمه ساعتم مدرسه بره بدون استراحت 

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر درس مهمی ندارن امروز خب بزارید استراحت کنه،

خودتون کمکش میکنید تو درساش؟

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔
2728
اگر درس مهمی ندارن امروز خب بزارید استراحت کنه، خودتون کمکش میکنید تو درساش؟

اره عزیزم .پسر بچه ها شیطونن سر کلاس زیاد حواسشو به درس نمیده تمام سال خودم تدریس میکنم

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
مدرسشون خیلی سختگیره    باید کلی جواب پس بدیم

بگو بچم مریضه. بیاد بقیه رو مریض کنه؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740
بگو بچم مریضه. بیاد بقیه رو مریض کنه؟

پسرم سیستم ایمنیش خیلییی ضعیفه امسال توی هر ماه یک هفتش مریض بود و نرفت.فکر میکنن الکی مییگیم🙄

نفرستید خود معلما و مدیر هم میگن وقتی بچه مریضه خونه نگه دارید هم خودش زودتر خوب بشه همه بقیه ازش نگیرن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706