2733
2734

صورتم زاویه نداره توی فکمم کلی دم دستگاه گذاشتن دیگ نمیتونم پروتز هم بکنم عمل فکمم خیلی سنگینه میگن خانوادم نمیزارن 

کاش میشد صورتم زاویه داشت همیشه با ماسک میزم بیرون با این ک کلی عمل فک کردم ولی  هنوز ک هنوزم زاویه نداره و تو رفته اس یک سمتش

یعنی چی 🥲

چون صورتت گرده حس بدی داری؟

مگ صورت گردا چشونه🥲 خیلی هم قشنگن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان فکتو عکل کردی یا ن؟اخه میگی فکمو کلی عمل کردم بعد میگی خانوادم نمیزارن عمل کنم

کلی عمل کردم تازه هنوز نیاز به عمل داره چون هنوز ک هنوزم عقبه و تو رفته اس طرف سمت چپش

کاش فقط گرد بود یک طرف فکم تو رفته اس

میشه عکس بدی🥲

میخوام ببینم خودت زیادی حساسی یا نیازه به این کار

ببخشید فضولی کردم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
کلی عمل کردم تازه هنوز نیاز به عمل داره چون هنوز ک هنوزم عقبه و تو رفته اس طرف سمت چپش

عزیزم احتمالا زیاد حساس شدی بعدشم اعتماد بنفس۸۰درصد زیباییه سعی کن رو طرز فکر و نگاهت کار کنی مطمئنن خیلیا الان ببیننت میگن زیبایی چون سلیقه ادما متفاوته احتمالا زیادی سخت میگیری ب خودت 

2740

چند سال پیش هیچی درمورد این که زاویه ی صورتم باید انقدر یا اون قدر باشه نمی شنویدی... زمان عجیبی شده امان از رسانه های مجازی که به همهاختلال دیسمورفی دادن.

احتمال زیاد چونت هیچ مشکلی نداره. بعدی چیه؟ زاویه ی گوش، زاویه ی ناخن و...؟