2737
2739

سلام دوستان من حالم اصلا خوب نیست تو زندگیم خیلی مشکلات دارم که حل نشده چیز زیادی هم نخواستم تو این زندگی فقط خواستم موفق شم زحمت بکشم ولی نزاشتن و نشد الان حالم بده قلبم درد می‌کنه احساس میکنم می‌خوام بمیرم چون بدنم دیگه کشش نداره از همه جهت همه بهم زخم میزنن از برادرم از شوهرم حالم بده فقط خواهشاً برام دعا کنین خدا یکم بهم عمر بده دخترمون بزرگ کنم چیز زیادی نمی‌خوام حالم بده   من ایران نیستم دلم گرفته برم مشهد گریه کنم 

خانمی مقطعیه  رفع میشه .  توی آب سوره والعصر بخون و بخور آروم میشی

سیزده ساله دارم میکشم از وقتی ازدواج کردم بلاهای وحشتناک سرم اومده پرستم نمیشه دیگه خسته شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سیزده ساله دارم میکشم از وقتی ازدواج کردم بلاهای وحشتناک سرم اومده پرستم نمیشه دیگه خسته شدم 

خانمی مقاطع مختلف زندگی 

بالا و پایین های مختلف داره 

ولی همشون میگذره 

ما قوی آفریده شدیم 

نمی‌دونم کدوم کشور هستین ، حتما باید مسجد داشته باشه 

برو اونجا عزیزم کمی با خدا خلوت کن 

باشگاهم برو 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

خیلی از افراد تو سختی هستند، این را مطمئن باش.

ولی خدا همیشه پشت وپناه ماست، حتی تنفس ما دست خودشه پس بسپار به خودش.

راستی چند روز در ماه قمر در عقربه وحس سنگینی بیشتره.

با صدقه وذکر آروم تر میشی.

این ماه از دیروز شروع شده وتا یکشنبه صبح ادامه داره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

دستتو بزار روی قلبت خدا همونجاست باهاش صحبت کن خودتو از هر فکری رها کن و بنداز تو آغوش خدا اشکاتو تو بغلش بریز و سبک شو بهش و به زمانبندیش اعتماد کن منم دعات میکنم عزیزم

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
خیلی از افراد تو سختی هستند، این را مطمئن باش. ولی خدا همیشه پشت وپناه ماست، حتی تنفس ما دست خودشه ...

من قبول دارم سختی مال آدم هاست ولی من دیگه آخه توان ندارم واقعا خستم بدنم از بین رفته روحم نابود شده اصلا یادم نمیاد کی از ته دل خندیدم

عزیزم فقط تو نیستی که همه تو زندگی یجور در عذاب هستن، خوشبخت مطلق نداریم، من اگه کس زندگی ام رو بگم به زندگی خودت غبطه میخوری، سعی کن به جنبه های مثبت زندگیت فکر کنی. اگر سرد مزاجی سعی کن گرمیجات مثل ارده شیره خرما زعفران زیاد بخوری. تغذیه هم در مقاوم سازی افراد خیلی تاثیر داره

2706