2733
2734
عنوان

خواهش میکنم اگر کسی میتونه یه چیزی بگه من اروم شم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 38 پست
نه دیگه نمیتونم بزنم که همین اعصابمو خورد کرده😭 چون مثل قبل نیست که فقط واسه رشته هایی مثل دارو نی ...

زمین شناسیو دو روزهه میشه خوندش نمیخواد همشو بخونی ۴ تا درسشو بخون بسه 

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حواست باشه پد بذار و برو

ممکنه بخاطر استرس موعدت جلوتر بیفته

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
نه دیگه نمیتونم بزنم که همین اعصابمو خورد کرده😭 چون مثل قبل نیست که فقط واسه رشته هایی مثل دارو نی ...

آهان منظورت زمین شناسی بود ؟

آخرین رتبه قبولی دانشگاه تهران رو نگاه میکردم واسه پارسال زمین رو ۲۰ درصد زده بود ؟ یعنی اشتباه بودن اونا خخ 

میدونی چیکار کن کنکور سال های قبل رو دانلود کن سوالای زمین شناسی رو حل کن این دو روز 

2731

عزیزم اینکه انقدربفکرکنکورت هستی خیلی خوب ولی به اینم فکرکن همین استرس زیادیش بد استرس به حدش خوبه واگه نداشته باشی جای نگرانی هستش توتلاشتوکردی تواین دوروز هم سعی کن بامادرت پیاده روی بری یا به مادرت بگوکمی نوازشت کنه چون نه ماه توشکم مادرت بودی وارامشتومیتونی ازمادرت بگیری.اسی من کنکورمودادم الان ازدواج کردم این ازمونارودارم نه کنکورمربوط به شغلم هستن بازم استرس میگیرم وباسی سال سن موقع ازمون مهم میزنگم مادرم خودشوبهم برسون واونشب ازمون باید پیش مادرم بخوابم من چندماه پیش ردشدم خیلی خودموباختم وکلی گریه کردم ولی هیچی حل نشد ودوباره میخوام استارت بزنم وتلاشموکنم. برات دعامیکنم بهترینا نصیبت بشه توهم برام دعاکن ❤

گاهی انسانم آرزوست
زعفران استرسو کم میکنه درسته؟  ولی اخه من که نمیخوام کارمند بشم من میخوام داروساز یا پزشک بشم

آره کم میکنه، پزشکی بدتر از کارمندیه، اصلا به رشته های پزشکی علاقه نداشتم چون از آمپول و. بیمارستان متنفرم، به دارو هم علاقه ای ندارم. من اگه به گذشته برمیگشتم طب سنتی میخوندم چون الان مردم چشمشون باز شده دیگه فهمیدن که در نظام درمانی مافیای  پزشکی و دارو بیداد میکنه.برا خانم معلمی هم خیلی خوبه.

2740
عزیزم اینکه انقدربفکرکنکورت هستی خیلی خوب ولی به اینم فکرکن همین استرس زیادیش بد استرس به حدش خوبه و ...

خوشبحالت میتونی بهش تکیه کنی قدرشو بدون 

مامان من اینطوری نیست بیشتر هم استرس میده بهم با حرفاش 

چند روز پیش گفتم حالم بده استرس دارم به طور نامحسوس صحنه رو ترک کرد رفت بیرون😂

کلا اهمیت نمیده به بچه هاش یجوری غریبه پرسته ما و خصوصا من براش مهم نیستیم