2737
2734
عنوان

خواهش میکنم اگر کسی میتونه یه چیزی بگه من اروم شم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 38 پست
عزیزم تمام تلاشت رو بکن تو میتونی مطمئنمممم میتونی به آینده فکر کن به نتیجه زحماتت وقتی به آخرش فکر ...

اما من دارم خودمو. گول میزنم من قبول نمیشم من زمین نخوندم😭😭

اخه من اینهمه زحمت کشیدم اینهمه خانوادم واسم زحمت کشیدن اگه امسال قبول نشدم چه خاکی تو سرم کنم😭 دل ...

باید ارتباط با خدا بگیری و نتیجه رو کامل بسپری به خدا چون تلاشتو کردی و یقین داشته باشی هر چی شد حتما خیر بوده برات

فقط اینجوری آروم میشی

برو از هوای تمیز بیرون کمی لذت ببر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی بگم؟ فکرکن الان صندلی پزشکی دانشگاه تهرانی ولی شدی استرسی و اظطرابی  اصلا فک کن دندانپ ...

اگه قبول شم چرا سرگیجه داشته باشم این عذاب کنکور تموم شه که حالم خوب میشه😭

2731
بقیه رو خوب خوندم اما ریاضیم خوب نیست  زمینم نخوندم اینا حالمو بد میکنن  اگه خراب کنم با ...

زمین که زیاد تاثیر نداره 

ریاضی هم اصلا دفترچه شو باز نکن 😶😂

هر سوال شک داشتی رد شو ازش 

اما من دارم خودمو. گول میزنم من قبول نمیشم من زمین نخوندم😭😭

یچیزی بهت بگم ؟؟وقتی یبار به خودت بگی نمیتونم دیگران ۱۱بار هم بگن میتونی تاثیری روت نداره تااین حد اعتماد به خودت مهمه پس لطفا امیدتو از دست نده خیالت هم راحت یه روزی میاد به خودت میخندی این روزا رو یادت میاد مطمن باش کنکور اونقدارا هم مهم نیست که بخوای تمام روانت رو بزاری پاش

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
2740
یچیزی بهت بگم ؟؟وقتی یبار به خودت بگی نمیتونم دیگران ۱۱بار هم بگن میتونی تاثیری روت نداره تااین حد ا ...

اخه چیکار کنم بگم قبول میشم؟ وقتی زمین نخوندم چطوری میخوام قبول بشم یعنی به خودم دروغ بگم؟ 

عزیزم این روزا اصلا سردی نخور،ارده شیره زیاد بخور تا هم بتونی خوب کنکورتو بدی، هم استرس نداشته باشی،زعفران دم کن بخور. اینا خیلی تاثیر داره،کلیپ دکتر خیراندیش رو گوش کن.و بعنوان کسی که دو گرایش فوق لیسانس دارم و دکتری هم قبول شده بودم نرفتم.و الان کارمند یک اداره ای مهم هستم

بهت میگم اگر به عقب برمیگشتم این همه اصرار به درس خوندن نمیکردم.نهایت درس خوندن کارمند حرف گوش،کن تربیت کردنه.که اصلا کارمندی هم ارزش نداره. من نمیزارم دیگه دخترم راه خودمو ادامه بده. از کارم هم استعفا دادم

اگه اشتباه بزنی به ضررته که  ببخشید عزیزم چرا باید زد ؟

نه دیگه نمیتونم بزنم که همین اعصابمو خورد کرده😭

چون مثل قبل نیست که فقط واسه رشته هایی مثل دارو نیاز باشه الان رو رتبه مستقیما تاثیر داره ضریبش یک هست

عزیزم این روزا اصلا سردی نخور،ارده شیره زیاد بخور تا هم بتونی خوب کنکورتو بدی، هم استرس نداشته باشی، ...

زعفران استرسو کم میکنه درسته؟ 

ولی اخه من که نمیخوام کارمند بشم من میخوام داروساز یا پزشک بشم

تو اینترنت سرچ کن دعای هفتم صحیفه سجادیه علی فانی

و گوش بده

مسکنِ خالصه

خواهر منم حال شمارو داشت. اینو گوش داد آرومتر شده 

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
2706