2737
2739

جمعه کنکور دارم این دوروزم باید بخونم اما استرس بیچارم کرده قشنگ حس میکنم یه چیزی راه گلومو بسته نمیتونم نفس بکشم 

خدایا دارم نابود میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهلقا جان کنکور که تموم شد میفهمی چه اشتباهی کردی بابت فشار روانی که به خودت اوردی

بخدا نمیشه هرچقدر میخوام اروم شم نمیشه 

قبل اینم استرس داشتم ولی دیگه اینطوری نبود اصلا تعادل ندارم اینقدر استرس دارم سرم گیج میره همش

2740

چقد خوندی تابحال ؟ علت استرست چیه 

می‌ترسی سوالا رو بلد نباشی خراب کنی

اگه خراب کنی چی میشه ؟

این ذکرا رو مدام بگو 

ذکر استغفار 

لا اله الا الله

الا بذکر الله تطمئن القلوب

امروز و فردا کمتر درس بخون قرآن بخون دعایی که دوست داری بخون نتیجه رو بسپار به خدا و تو دلت بگو ه ...

اخه من اینهمه زحمت کشیدم اینهمه خانوادم واسم زحمت کشیدن اگه امسال قبول نشدم چه خاکی تو سرم کنم😭

دلم میخواد برم پشت بام خونمون یکم نفس بگیرم مامانم میبینه حالم خوب نیست فکر میکنه میخوام بلایی سر خودم بیارم نمیزاره برم دارم خفه میشم😭

عزیزم تمام تلاشت رو بکن تو میتونی مطمئنمممم میتونی به آینده فکر کن به نتیجه زحماتت وقتی به آخرش فکر کنی خستگیت در میره آروم باش و در آرامش با خودت روبروشو امیدوارم تاپیکت رو ببینم که عنوان زدی خدایا شکرت بالاخره تونستمممم 

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
بخدا نمیشه هرچقدر میخوام اروم شم نمیشه  قبل اینم استرس داشتم ولی دیگه اینطوری نبود اصلا تعادل ...

ی چیزی بگم؟

فکرکن الان صندلی پزشکی دانشگاه تهرانی ولی شدی استرسی و اظطرابی 

اصلا فک کن دندانپزشکی اوردی باید بری طرح و ازاد کردن مدرک و خیلیچیزا...

ولی این حال سرگیجت رو توی اونموقع ها هم داری

راضی هستی؟

چقد خوندی تابحال ؟ علت استرست چیه  می‌ترسی سوالا رو بلد نباشی خراب کنی اگه خراب کنی چی میشه ؟ ...

بقیه رو خوب خوندم اما ریاضیم خوب نیست 

زمینم نخوندم اینا حالمو بد میکنن 

اگه خراب کنم باید بهتر بخونم واسه تیر

2706