2737
2734

شیرخشک سوپرامیل خیلی چرب و لطیف هست بافتش

با تعجب اینبار که خریدیم دیدم اصلا نرم نیست و ذراتش زبر هست

الان که دادم خورد اطراف شیشه کاملا پر از رسوب بود دست زدم عین گچ کتری اصلا حل نمی شد وزیر!

مطمئنم از  آب کتریم نیست 

شیرخشک تاریخ داره 

بنظرتون فاسد شده؟ یا ایراد از تولید هست

نگران بچه م هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چنین چیزی ندیدم. من اگه جای تو بودم، یه قوطی دیگه باز میکردم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
تو شیرخشک ایرانی سوپرامیل گرونتر  اینو که میخوام بریزم دور ولی موندم از دوباره بخرم اینطوری ...

نمی‌دونم من سوپرامیل ندادم ولی شماره سریالی که روی این قوطی رو نگاه کن، دیگه از اون شماره نخر. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
چه جالب! اون شماره سریالها چه ربطی داره؟

همه شون با هم تولید شدن، حالا اون بار ممکنه یه مشکلی پیش اومده باشه. 

ماشالله عالی وزن کم کردی موفق باشی با کم خوردن یا ورزش هم میکنی 

ممنون. هم کالری شماری هم ورزش.

2706