2733
2734
عنوان

نامزدم بهم میگه فقط براش ضد حالم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 25 پست

سلام حتما مشاوره برید.شاید اون لحظه از چیزی عصبانی بوده یاحالش بد بوده .ولی اگر دائما اینچنینه من بودم جدا میشدمو درنگ نمیکردم چون ازدواجتون اول مشکلاتتون خواهدبود تا آخر عمر و خدای نکرده با ی بچه تو بغل اسیر دادگاه و طلاقو... میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئنی میخوای ی عمر کنارش باشی هنوز نامزدین و این طرز حرف زدن و برخورد کردنش زیر ی سقف برید بدتر ه ...

واقعا نمیتونم آخه قبلا این مدلی نبود نمیدونم چیکارکنم

سلام حتما مشاوره برید.شاید اون لحظه از چیزی عصبانی بوده یاحالش بد بوده .ولی اگر دائما اینچنینه من بو ...

همیشه اینجور نیس ولی زیاد دعوامون میشه خیلی عصبیه جدیدا مشکلات مالیش زیاده ولی یه جور رفتار می‌کنه انگار خدایی نکرده مریض لاعلاج داره سرهرچیز کوچیکی عصبی میشه دعوا درس می‌کنه  آخه مگ ما دخترا عصبی نمیشیم من اگ مثل اون رفتار کنم یه دقیقه باهام نمیمونه

واقعا نمیتونم آخه قبلا این مدلی نبود نمیدونم چیکارکنم

من نمیدونم بینتون چی گذشته و سر چی دلخوری درست شده

اینکه پشت سرش هم رفتی و کلی ازش انتقاد کردی هم درست نبوده معمولا میذارند طرف اروم بشه بعد با زبون خوش بهش بگند که از فلان رفتارت دلخورم

اون ناراحت بوده و جوابت و داده

ولی حرف من درمورد طرز گفتنش هست اینکه راحت بهت بی احترامی کنه یعنی هنوز نمیدونه با خانمش باید چطور رفتار کنه و کم کم پرده های حرمت بینتون شکسته میشه و روتون تو روی هم‌باز میشه و دیگه احترامی نمیمونه بینتون چون قبح حرف زدن بینتون شکسته شده

باز خوددانی چون خودت میدونی سر چی بحثتون شده و تا چه حدی بوده

2740