2733
2734
عنوان

نامزدم بهم میگه فقط براش ضد حالم😔

367 بازدید | 25 پست

منو اون دوساله باهمیم امشب دعوامون شد رفت بعد دوساعت دیدم اینستاس

پیام دادم یه طومار براش حرف زدم از کارا ورفتارش که چه چیزایی باعث شده من ناراحت بشم بهش گفتم تو دوسم نداری

برگشته جواب گفته زرتو پرت نکن کفر خدا گفت بهش میگم چراازم جدا نمیشی پس تو که باهام خوشحال نیستی جوابمو گفت هرچقدر میخای زر بزن بعدش دیگ جواب نداد به نظرتون کسی که واقعا عاشق باشه باعشقش اینجور رفتار میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصبی بوده معذرت خواهی میکنه بعدا

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731

یعنی عقد نکردی؟؟

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
2740

این آدم به زودی ولت میکنه قبل از اینکه اون این کارو بکنه تو ولش کن 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
باز جیکار کردی اینوووووووووو بگو

توی دعوا من هیچ وقت حرف بدی بهش نمیزنم که ناراحت بشه همیشه اونه که هرچی ازدهنش درمیاد بارم می‌کنه منم بعدش یه حرفی زدم بهش برخورد ناراحت شد

2706