2733
2739
عنوان

سیاست

152 بازدید | 17 پست

سیاست خوبه تو رابطه؟چجوری میشه سیاست داشته باشیم؟مگه میشه کسی و دوست داشته باشی و سیاست داشته باشی؟شاید معنی سیاست رفتار سرد و منطقیه و منفعت طلبیه که باعث میشه بخاطره منفعتت ساکت بمونی درسته؟و چجور میشه همم طرفو دوست داشت هم  ارامش داشته باشیم و به طرفمون ارامش بدیم و تو دستمون بگیریمش؟

ببین من خودم اوایل ازواژه سیاست متنفربودم ومیگفتم من نباید تغییرکنم من همینم که هستم وعشقم منواینجورپسندیده اگه ناراحتی باشوهرم داشتم اونروز خواهرشوهرمیزنگیدمیگفت چخبر فلانی خوبه ویه جوری اززیرزبونم میکشیدکه اره بحثمون شده ازاونورمادرم میگفت نگو بهشون اینادوستت نمیشن من میگفتم نه بعدها تویه زمانی شوهرم رفت ماموریت تواون مدت هرچی حرف زده بودم ونزده بودم رفته بودن به شوهرم گفتن و...بعضی جاهاسیاست یعنی اینکه سکوت کنی بعضی جاهاقهرنکن بعضی جاها که دیذی حال طرفت خوبه حوصله داره گریه کن نازتوبخره بعضی وقتا که سرش خلوت بگو ببرم بیرون 

گاهی انسانم آرزوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
2706