2733
2734

من متاسفانه پیش دکتر ثناگو عمل کردم  اصلا راضی نیستم موقع انجامش که تو مطب یه سرم وصل نکردن تموم تنم میلرزید، بعد ازت می‌خواد  برای پیجش به خوبی توضیح بدی من میگفتم حالم خوب نیست نمیتونم حرف بزنم میگفت کوتاه بگو،بعد اتمام عمل بی حسیم رفتم سرویس ازم خون میومد گفت بیا ببینم دید یه جارو بخیه نزده بدون بی حسی دوباره بخیه زد ،بعد رفتم برای کشیدن بخیه قیچیش کند بود کلی اونجا اذیت شدم  تا بخیه هارو کشید فقط جلسه اول بعد عمل ویزیت نگرفت بعد دیگه با ویزیت بخیه کشید و به ترفند که بیا ببینم دو سریع ویزیت گرفت،و بعد این همه اذیت با اینکه با لیزر بود. تموم جای بخیه هاش مونده و بخیه هاش کشیدنی بود دردی نبود که نکشیدم  ۲ هفته از زندگی افتادم و وقتی میرفتم ویزیت گفت سه روزه خوب میشی همش دروغ بود متاسفانه پیشش ژل هم زدم همش گوله شد رفتم آنزیم زد حداقل دو سی سی ژل و زد رفت به جای اینکه ازم عذر خواهی کنه ۱۲۰۰ پول آنزیم میخواست چنین دکترایی داریم ما

خدا لعنتش کنه 

اسم فامیلش رو بگو ، کسی سرچ کنه بیاد براش

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728