2737
2739

سلام عزیزم صبح بخیر آرام نفس های عمیق بکش و توی ذهنت بشمار و وقتی به عدد ده رسیدی یک نفس عمیق بکش و بعد شروع کن به خودت بگو که چقدر خوب شد که این صبح زیبا رو دیدی چون خیلی ها در حسرت دیدن طلوع آفتاب هستن پس تو خیلی خوش شانس هستی کا میتونی این لذت رو تجربه کنی و بگو چقدر خوبه که دستان سالمی داری که بتونی باهاشون کارهای مفیدی بکنی مثلا همین تایپ کردن و بگو چقدر تو خوشبختی که نفس میکشی قلبت میزنه اگر باور کنی که تو خیلی چیزهای خوب داری دنیا برات بهترینهاش رو هدیه میکنه لبخند بزن حتی بیخودی امتحان کن به هر چی که دور و برت هست نگاه کن و بخند ببین چقدر اوضاع بهتر میشه امروز اگر اتفاق خوبی برام افتاد مطمئنم که حالت خوبه چون حال خوبت به دنیایی من هم راه پیدا کرده و برام اتفاق خوب رقم زده به همین راحتی میتونی هم حال خودت رو خوب کنی و هم حال دیگران رو بخند دوست من این دنیا ارزش این همه استرس و اضطراب رو نداره یالا شروع کن تغییر سخته اما شدنیه (یه بنده خدایی بهم میگفت اگر میخوای بزرگ بشی و قوی درد پوست اندازی رو قبول کن مثل مارها که وقتی میخوان بزرگ بشن و قدرتمند پوست میاندازن) درد پوست انداختن رو تحمل کن بعدش قدرتمند میشی زیبا میشی بزرگ میشی موفق باشی عزیزم زود باش روزم رو زیبا کن بخند 🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖💖💖💖💖💖💖💖💖😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم صبح بخیر آرام نفس های عمیق بکش و توی ذهنت بشمار و وقتی به عدد ده رسیدی یک نفس عمیق بکش و ...

عزیزم شمارو خدا فرستاد واقعا برای من😢😢❤❤❤مرسی عزیزم از متن زیبات من تمام سعیم رو برای قوی بودن و لبخند زدن میکنم😍😍😍💖💖💖

دلشکستن هنر نیست؛تا توانی دلی به دست آور🍀💚            
سلام عزیزم صبح بخیر آرام نفس های عمیق بکش و توی ذهنت بشمار و وقتی به عدد ده رسیدی یک نفس عمیق بکش و ...

میشه برام دعا کنی امروز همه چی ختم به خیر بشه؟😢 روز مهمیه

2740
میشه برام دعا کنی امروز همه چی ختم به خیر بشه؟😢 روز مهمیه

حتما عزیزم این از خوش شانسی من بود که خدا شما رو با من آشنا کرد حس خوبی که از شما دریافت کردم باعث شد حرفهام اینقدر خوب و دلنشین بشه حتما حتما دعاتون میکنم عزیزم ان شاءالله خداوند هر خواسته ی دارید به بهترین شکل برآورده کنه براتون 💖💖💖💖🤲🤲🤲🤲

حتما عزیزم این از خوش شانسی من بود که خدا شما رو با من آشنا کرد حس خوبی که از شما دریافت کردم باعث ش ...

مرسی عزیزم 😍😍❤❤

حتما عزیزم این از خوش شانسی من بود که خدا شما رو با من آشنا کرد حس خوبی که از شما دریافت کردم باعث ش ...

سلام. منم کامنتای شما رو خوندم خیلی به دلم نشست و حس خوب گرفتم از شما.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.