2737
2739
عنوان

تا باشه از این کارای چیپ😂

198 بازدید | 2 پست

هنوز که هنوزه باورم نمیشه زدم یکی رو بلاک کنم ،البته اون شروع کرد و یه جا این کار رو کرد ،من هر اکانتی و هرجایی عضو بود رو بلاک کردم 😂

با اون اکانت که بلاکم کرده کلری ندارم ولی بقیه اش خیلی ضایع هستش و میفهمه فهمیدم خودشه و از قصدم این کار رو کردم 

همیشه میگفتم بمیرمم کسی رو بلاک نمیکنم 😅ولی خوب میبینم لذتی که در بلاک هست در هیچی نیست 🤣

هنوزم که هنوزه تو شوکم که جواب عذر خواهی و معذرت خواستن بلاکه !اونم چیزی که نیاز نبود ،حتی نمیخواستم باهاش حرف بزنم و ...فقط میخواستم بار عذاب وجدانی که بهم داده برداشته بشه !

که خوب بله ،فهمیدم من مشکل ندارم ...اون بود که مشکل داره !الکی خودمو عذاب دادم ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

فکر میکردم گناهکارم 

اینقدر همه ی آدما ناکامیاشونو تو این مدت ریختن تو سر من ،از خانواده ام گرفته تا این فرد که تا اطلاع ثانوی ،از اکثر آدما گریزانم ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

هیچوقتم خودمو وقف کسی نمیکنم ...

به خصوص نر ها 

حیف وقت واقعا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.