2733
2734
عنوان

به وقت پسرم...

227 بازدید | 10 پست

عزیز دردانه

جانان مادر

ببین با دختر خواب‌آلویی که محال بود از خوابش بزنه چیکار کردی که عاشق این لحظات صبح شده

عاشق دیدن طلوع آفتاب و بوسیدن روی ماهت و شکر پروردگار منان

بماند به یادگار

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

قرار عاشقانه هر شب

با دردانه قلبم...

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

منم بیدارم به پسرم شیر میدم 😘منم یه خابالو که الان عاشق شب بیداری هامم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی شکرررر🤲 خوشحالم برای حال زیبای مادرانه های مادران سرزمینم🥲😍 روزیه همه ی چشم انتظارای نینی❤ ...

از خدا تو این لحظات قشنگ بیداری پرنده ها که صداشون روحم رو نوازش میکنه میخوام که هر آغوشی که منتظر فرزند هست با فرزند صالح و سالم پر بکنه

الهی آمین  😇

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
قشنگ ترین قرار عاشقانه ای بود ک دیدم ،الهی همیشه دلتون شاد 😘😘😍

ممنونم مهربون

الهی شکرررر🤲 خوشحالم برای حال زیبای مادرانه های مادران سرزمینم🥲😍 روزیه همه ی چشم انتظارای نینی❤ ...

میشه منم دوباره مامان بشم؟ خدایا پسرم چشم انتظار خواهر یا برادره ..

2740

من از اوردن بچه دوم می ترسم...می خوام ولی خیلی سخته..اگه موقع خواب بچه اولی ما هم می خوابیدیم...برا دونی دیگه همون یه ذره خوابم نیست خدایا چکار کنم

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
من از اوردن بچه دوم می ترسم...می خوام ولی خیلی سخته..اگه موقع خواب بچه اولی ما هم می خوابیدیم...برا ...

توان داری شب با یکیشون بیدار باشی روز با یکیشون؟؟بسم الله

.من یکی که دارم میمیرم خود دانی

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
برا منم دعا کن 😔🌹

انشا الله شما هم مادر بشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤