2733
2734

حدودا یکماه پیش جراحی داشتم قبلش هم هر شب درد جراحیم کتف دستم بود تقریبا سخت بود هر شب بیداری و بیخوابی بعد بیهوشی هم کلا افسرده شدم خیلی همش بکنار هرکاری حالا میکنم خوابم درست نمیشه 😢 قبلا با یدونه آلپرازولام نیم خواب بودم بعد عمل بخاطر مسکن ها بدنم مقاوم  شده انگار به دکتر هم گفتم میخاد داروهای سنگین اعصاب وخواب بده دوست ندارم . کل شب بیدارم تا ٧ بزوور خوابم ببره با دارو مسکن و اینا تازه زندگیم مختل شده 😔😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر ب من یه قرصی داده بود خیلی خوب بود منم مثل خودتم

فردا عکس میفرستم 

چون یادم نره فردا مجدد بهم پیام بده

عوارض نداره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
حساسیت دارم و خیلی هم میکن انتی هیستامین عوارض بدی داره 😢😁

اینو دکتر برای تنظیم خوابم داده بود

عوارض نداره ، من ناباروری دارم چون خوابم تنظیم نبود و خواب هم فاکتور مهمی هست اینو بهم داده بود

دوز ۵/. رو میخوردم 

ببین مثلا شام ک خوردی بخورش وقتی گیج خواب شدی همون لحظه چشاتو ببند 

چون یه حالتیه اگ نخوابی باز بد خواب میشی تا صبح خوابت نمیبره

زیر زبونی هم هست ، مزه ی خاصی ام نداره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خوب یکی از علایم افسردگی همینه ، احتمالا افسردگی داری دیگ

😢😢😢 بله متاسفانه . انقدر اینمدت بیمااریم فشار روحی آورده و همه طرفه اذیت بودم دچارش شدم ظاهرا باید بپذیرم . اما این داروهام فقط مسکن هست ریشه ای درمان نمیکنن که بدبختی 

جدی ?? ممنون چی هست گیاهی یا شیمیایی ?

کلا چون برای ناباروری دکتر میرفتم و میخواستم باردار بشم 

دکتر قرصی نمیداد که ضرر داشته باشه

😢😢😢 بله متاسفانه . انقدر اینمدت بیمااریم فشار روحی آورده و همه طرفه اذیت بودم دچارش شدم ظاهرا بای ...

نه گلم ریشه ای درمان میشه اگر درمان رو تکمیل کنی ....افسردگی درمان نشه به خودکشی و دیوونگی میرسه حتی

اینو دکتر برای تنظیم خوابم داده بود عوارض نداره ، من ناباروری دارم چون خوابم تنظیم نبود و خواب هم ف ...

ممنون ازت عزیزم . اره منم خیلی برام بده بیخوابی چون بیماری زمینه ای دارم 😣 حتما امتحان میکنمش پس 

اصلا نیاز ب داروی عصاب نیست شما اختلال خواب داری بزو دکتر یه قرص خواب میده تمام

من دو سه سال اینکارو کردم و نرفتم باعث وسواس فکری و میگرن و پانیک شد الان کلی دارو میخورم به علاوه قرص خواب

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2706