2733
2734
عنوان

دلم واسه دخترم میسوژه 😢عرضه ندارم خوابشو تنظیم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 37 پست
مامان مهربون ❤️

خیلی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم مثل الان که کم کم دارم عصبی میشم خیلی وقته دارم تکونش میدم 🤕

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
منفعتش بیشتر ضررشب نخوابیدن بچس  دختر عموم به بچه دوماهش میده

عزیزم بگو نده کبد بچه تا ۶ ماهگی کامل نیست نمیتونه تجزیه کنه. یه وقت دچار مشکل نشه

امسال میشم physiatrist :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم مثل الان که کم کم دارم عصبی میشم خیلی وقته دارم تکونش میدم 🤕

حق داری عزیزم. مامانا خیلی گناه دارن تا آخر عمرشون مادرن و مسئولیت دارن. خدا بهت سلامتی بده

2731

راستی سعی کن نذاری جلو تلویزیون بشینه، حداکثر یک ساعت تی وی و گوشی چون بچه بیش فعال میشه.  قبل خواب هم غذای سنگین بهش نده. در طول روز هم اگه میتونی یه پارکی چیزی ببر فعالیت کنه

2738

وای دلم کباب شد برات 🥲 شکر خدا بچه من کم خواب نیست

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
تکونش بدی با پتو نمیخوابه؟ دختر خواهر منم سر یه ساعتی بیدار میشد، خواهرم بهش شیشه شیر میداد سرگرم می ...

خوابیدن که راس ساعت میخوابه ولی ساعت سه سرحال بیدار میشه تا شیش

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
2706