2733
2739

هرررر کار میکنم ساعت سه نصف شب بیدار میشه‌.اگه کل روز هم نخوابونمش سه بیدار میشه،چرت ظهر بزنه بازم بیدار میشه.حمومش هم میکنم هرررکاری میکنم .بازم سه بیدار میشه تا ۶ بیداره

چکار کنم خدایا

اینم بگم نزدیک دوسالشه

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

چه سخت🤐

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

عزیزم این به‌هم‌ریختگی خواب تا بزرگسالی باهاش میمونه اگر واقعا دوستش دارید ببرید روانشناس کودک راهکار بگیرید منم اینجوریم واقعا دارم عذاب میکشم

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه سخت🤐

خیلی سخته ولی من برای خودش دام میسوزه با اینکه بیست ماهه شبا نخوابیدم.شیش که میخوابه کارای مدرسه ی پسرمو میکنم و میفرستمش تا بخوام بخوابم میشه هشت.و اینکه ده دخترم بیدار میشه من طی بیست و چهار ساعت دوتا دو ساعت میخوابم .دوساعت صبح دوساعت ظهر

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
ساعت چند میخوابه؟ پسر منم اندازه دختر شما بود تا۶بیداربود هرماری کردم درست نشد رفتیم یه هفته مسافر ...

گرفتم شربتو ولی خیلی راجع بهش بد شنیدم که ضرر داره دلم نمیاد میگم کم کم بهتر میشه

2740
خیلی سخته ولی من برای خودش دام میسوزه با اینکه بیست ماهه شبا نخوابیدم.شیش که میخوابه کارای مدرسه ی پ ...

اینجوری که خیلی بده

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
گرفتم شربتو ولی خیلی راجع بهش بد شنیدم که ضرر داره دلم نمیاد میگم کم کم بهتر میشه

تکونش بدی با پتو نمیخوابه؟ دختر خواهر منم سر یه ساعتی بیدار میشد، خواهرم بهش شیشه شیر میداد سرگرم میشد خوابش میبرد، چراغ اصلا روشن نمی‌کرد 

امسال میشم physiatrist :)
2706