2733
2734
عنوان

وای دارم از حسودی میترکممممم

392 بازدید | 15 پست

خانما من ادم حسودی نیستم ولی...

یه دوست خیلی خیلی صمیمی داشتم ده سال بود باهم دوست بودیم و‌ ب شدت صمیمی و هر روز همو میدیدیم.هر دو متاهل بودیم.

اون طلاق‌گرفت یکسال پیش از شوهرش دقیقا بعد طلاقش دیگه کلا از من خبری نگرفت.زایمان کردم خونه عوض کردم هیچکدوم نیومد و خبر نگرفت.

بعد هر روز استوری میزاشت ک رفتن چالوس و اوشان فشن و ...

هر رووووز بیرون بود.دختری ک قبلا از شهر خارج نشده لود بعد طلاق مسافرت مجردی میره.

با ی دختره ک تازه باهاش دوست شده بود همش استوری میزاره ک بیرونه.هر روز رستورانه.

کارم نمیکنه.

در عرض شش ماه بینیشو عمل کرد.۲۰۷خرید و هر روز تو ارایشگاه ها پلاسه.

نمیفهمم چطور میشه یهو اینقد مایه دار شد

دیدم امروز ک ماشین گرفته نمیدونم چرا حسودیم شد

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🥺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بعد از طلاقش باتو کات کرددددددد واااااااااای 

نمیدونم واقعا.همسرم میکه شاید اون میخواسته یکارایی کنه ک میدونسته تو پایه نیستی قیدتو زده.

خیلی ناراحتم ک دیگه ندارمش و خیلی حرصیم از وضعیتش

2728
شاید مهریه اش رو گرفته  دیده چون مطلقه است بهتره با دوستای متاهلی قطع رابطه کن۶

مهذیه کلا یدونه پراید داغون گرفته بود ک ب دردشم نخورد

2740

اون بدبخت انقد تو زندگیش سختی کشیده که مجبور شده طلاق بگیره حالا ولش کن بزا خوش باشه حسودی هم نکن ایشالا نصیب خودتم بشه

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
احتمالشو میدم چون غیر ممکنه ی دختر ۲۳ ساله بدون کار کمتر از یکسال اینقدر پیشرفت کنه

😐🤦🏻‍♀️ 

ذهنم به جای خوبی نمیره ... 

انشالله که خیره

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

احتمالا مهرشو گرفته داره خرج میکنه یا دوست پسر داره یا مجدد ازدواجی چیزی کرده  پنهانی داره طرف خرجشومیده😄 وگرنه با کار کردن که نشون میده نیست همش میگی اینور اونوره با تو هم چون  هم میخاد سر از کارش درنیاری هم اینکه مسیرش متفاوت شده قطع ارتباط کرده نگران نباش این حسودی نیست این حس بدیه که وقتی میبینیم یک نفر بدون شایستگی و تلاش و مشکوک  حتی یکباره به نتیجه ای میرسه به همه ادما دست میده فقط تو نیستی و همون بهتر ارتباطش قطع کرده بدون دوست خوبی نیست برات 

احتمالا مهرشو گرفته داره خرج میکنه یا دوست پسر داره یا مجدد ازدواجی چیزی کرده  پنهانی داره طرف ...

مهریه ی پراید داغون گرفت ک ب دردشم نخورد بیشتر بلای جونش بود هی خرج باز میکرد

2706