2737
2739
نمی‌دونم از روزی خریدمش اینجوری میخابه بچه کوچیکه سرلاک میخوره 😂

وااییییی چه بامزه مثل آدم میخوابه🥺😍

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه این گرینچیکه هنوز بزرگ نشده تازه ۱ ماهشه سرلاک میخوره

اها اینااا 

یادمه یکی که نگه میداشت میگف خوبن ولی شدیدا نگه داریش سخته و سرو وصدای خیلییی زیادی دارن و اصن نگه داریشونو پیشنهاد نمیکرد همیشه هم بهت میچسبن و پرواز میکنن

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2728
اها اینااا  یادمه یکی که نگه میداشت میگف خوبن ولی شدیدا نگه داریش سخته و سرو وصدای خیلییی زیاد ...

شاید از بچگی بزرگش نکرده یا به سن بلوغ رسیده  وگرنه خواهرم الان ۳ سال یه گرینچیک دارن خیلی راضی ایم که منم خریدم

شاید از بچگی بزرگش نکرده یا به سن بلوغ رسیده  وگرنه خواهرم الان ۳ سال یه گرینچیک دارن خیلی راضی ...

نمبدونم تجربشو نداشتم 

من برزیلی داشتم بخاطر اینکه خیلییی وحشی بود و خون ادمو درمیورد با نوکش یا ناخناشو میکرد تو فرق سرمون فروختمش زود 🤧😐 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
دقیقا😂من قبلاً هم طوطی داشتم ولی اولین باره اینطور چیزی میبینم کلا همه تو خونه براشون ریخته از خابی ...

منم مینا داشتم ولی این جوری نمیخوابید

شاید خوابیدن آدما رو دیده تقلید کرده😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740

ای خدا 

به خدا اگه دسترسی بهش داشتم یه جوری بوسش میکردم که جیغش بره هوا 

یه گاهی دلم که برا عروس هلندیم ضعف میره انقد بوسش میکنم که شروع میکنه به نوک زدن 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

تینم عروسه منه 😍

اینجا اب بازی کرده بود گذاشتمش زیر پتو 😂

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2706