2737
2734
عنوان

شوهر دختر خالم وسط دعوا پیش پسرا ولش کرد رفت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 102 پست
یعنی دختر خالت نتونسته جیغ بزنه نذاره ببرنش؟ مطمئنی تو محل بوده؟ پسره هم که فرار کرده بود خطری از نظ ...

گفتم ک تو محل دیدنشون دنبال کردن تا نزدیکا داخل شهر اهر شب بود خلوت بود

توهین نبود واقعا حرفِ بی سروته بود،من که شمارو نمیشناسم بخوام توهین کنم،هرکسی دیگه هم اون کامنتارو م ...

اکی بی سروته .هرچی مخالف نطر شما باشه بی سروته .به نطرم سنتون کمه و هیجانی هستین .من چهل سالمه نطرم با شما احتمالا متفاوته بخاطر سن و دیدن صدها پرونده بخاطر شعلم در گدشته .نه من ازدواج نمیکنم بخاطر بی عقلی طرف نه بی عیرتی .این اقا بی عقلی کرده درمعرص قرار داده .البته سنش کم بوده اگ شاید هفت هشت سال دیگ بود اصلا اینکار نمیکرد .درکل نمیشه بگی بی عیرت و ....باید در کل طرف بشناسی با این قصیه نمیشه قصاوت کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ربط دارع

تا زمانی ک پدرو مادر دختر خبر نداشته باشن همه چی منتفیه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
گفتم ک تو محل دیدنشون دنبال کردن تا نزدیکا داخل شهر اهر شب بود خلوت بود

که اینطور .یعنی آدم ربایی اینقدر راحت شده که داخل شهر بشه دختر مردمو بلند کرد! 

خوبه این وسط قتلی رخ نداد مثل جریان اون قتل پسر کاراته کار 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شما دنبال اثبات نطر خودتی یا میخای همه نطرات بخونی و روش فکرکنی؟

دنبال نظرِ درسته عزیزم.

کارِ عاقلانه ای نکرده که دختره رو توی اون موقعیت گذاشته و فرار کرده.

یا شما خیلی منطقی هستی یا ما حساسیم.

البته از هزار نفرم بپرسی بازم میگن کارِ پسره اشتباه بوده.

شما خودتو جای دختره بذار یه لحظه توی اون موقعیت اونوقت هر نظری دادین صحیحه

2740
ولش شما راست میگی طرف کیس ازدواج بوده

اگ میدونستم ناراحت میشی  الکی وقت نمیزاشتم نطر بدم .من راست و دروع نطر گفتم اصراری به پدیرفتنش از طرف شمارو ندارم .شماهم اولش تایپ کن نطر مخالف من ممنوع

اگ میدونستم ناراحت میشی  الکی وقت نمیزاشتم نطر بدم .من راست و دروع نطر گفتم اصراری به پدیرفتنش ...

من به شما حرف بدی زدم؟ نه نزدم

به خانومی ک با من موافق بود جواب دادم اگ دقت کنید شما روی جواب من ریپلای زدید ☺️

من به شما حرف بدی زدم؟ نه نزدم به خانومی ک با من موافق بود جواب دادم اگ دقت کنید شما روی جواب من ری ...

نه من ازتون پرسیدم ناراحت نشدم .گفتم هدفتون همدردی بوده و درک کردن یا فکر کردن روی همه نطرات.چون گاهی ادم تاپیک میزنه جهت همدری .ولی کامنت بعدیتون که گفتین تو راست میگی و....یعنی توهین به نطر من.شما نطر خاستی نطر دادیم چون باب میل شما نیست که نباید اینطور بگی

موفق باشی عزیرم .شاید منم همسن شما بودم نطرم همین بود ولی چیزایی تو زندگی میبینی که گدشته خودت ممکن برات اشتباه باشه چه برسه نطر دیگران. همیشع شاد باشی و موفق .بای

نه من ازتون پرسیدم ناراحت نشدم .گفتم هدفتون همدردی بوده و درک کردن یا فکر کردن روی همه نطرات.چون گاه ...

من وقتی تاپیک زدم نوشتم این موضوع برای من قابل هضم نیست دوست دارم نظرات شما رو هم بدونم 

من حق دارم با بعضی از نظرات موافق باشم با بعضیا نباشم من از اول نظر خودم رو اعلام کردم پس اینکه وسط تاپیک‌ها بیام به یه تاپیکی بگم با شما موافق هستم بی‌احترامی به تاپیک دیگه‌ای نیست

پسره چقدر ترسو و بی غیرته وایمیساد کتک میخورد تهش بهتر از این بود در بره

حق با توعه همچین آدمی اصلا مرد زندگی و تکیه کردن نیست 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706