2737
2734
عنوان

شوهر دختر خالم وسط دعوا پیش پسرا ولش کرد رفت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب دیگ میگی سریع اقدام کرد پس نگو کمک نخاسته.بزرگش کردی قصیه رو.از پس پسرا برنمیومد .اصافی حرف میزد ...

چه حرفای بی سروتهی میزنی اصرار داری قبول کنن بقیه،خب دختره رو هم میکشوند با خودش میبرد توی ماشین باهم فرار میکردن،ع ضه ی این کارم نداشته؟

طرف بخاطرِ ناموسِ دیگران جونشم میده و جلو چاقو تیکه پاره میشه،اونوقت این بخاطرِ دوس دختر خودش حداقل نکرده باهم فرار کنن.

اصلا این ادم باید همون موقه که فرار کن تف مینداخت تو روش و تمام

به نظر من پسره یجورایی حق داشته بنده خدا تاحالا همچین چیزی ندیده ترسیده دست و پاشو گم کرده دیگه چه ...

شماها عجیب ترید

خب اینم باخودش میبرد باهم فرار میکردن.

غیرت براتون‌مفهومی هم داره؟

دوس دخترشو که قراره ازدواج داشتن و تقریبا میشه گفت زنش بوده رو با چن تا پسر لاشی ول کرده و فرار،اونوقت شماها هنوز به پسره حق میدین؟

برای خودتونم اینجورین؟

اگر دختره رو میکشتن چی؟پسره باعث این دعوا شده و ولش کرده رفته،این اقا اصلا صلاحیت شوهر شدن نداشته،دختر خاله نباید اصن تفم تو روش مینداخت چه برسه ازدواج کنه

چه حرفای بی سروتهی میزنی اصرار داری قبول کنن بقیه،خب دختره رو هم میکشوند با خودش میبرد توی ماشین باه ...

حرف بی سروته!!!!؟ شما نطرت بگو منم نطرمو میگمـ جرا توهین میکنی 

یادبگیریم به نطرات هم احترام بزاریم 

طرف تیکه پاره میشد  ازنطر شما سادس و عیرت و.... از نطر من بی عقلی و حماقته 

طرف باید عقل داشته باشه ناموسشو دوست دخترش حفط کنه اصلا اجازه نده در معرص این اتفاقات بیفته و جای خلوت و شب و....ببرش تو این شهر .ولی اینکه تیکه تیکه شم کاری از پیش نمیبره 

2738
حرف بی سروته!!!!؟ شما نطرت بگو منم نطرمو میگمـ جرا توهین میکنی  یادبگیریم به نطرات هم احترام ب ...

توهین نبود واقعا حرفِ بی سروته بود،من که شمارو نمیشناسم بخوام توهین کنم،هرکسی دیگه هم اون کامنتارو میذاشت و از اینجور پسری دفاع میکرد بازم میگفتم حرفِ بی سروته.

واقعا شما همچین پسری رو قبول میکنی؟ولت کنه بینِ چن تا ارازل و فرار کنه؟لااقل باهم فرار میکردن.

چی توی مغزش رخ داده که دختره رو ول کرده رفته؟اصلا ناموس میدونه چیه؟

الانم لابد دزد بزنه به خونشون،پسره زنشو ول میکنه از خونه فرار میکنه که مبادا دزدا بکشنش.

این اقا زیادی ترسو و بی غیرت و سیب زمینیه وگرنه پسره ۱۰ ساله هم ناموس سرش میشه.

ترسو هم بود باید با دختره فرار میکرد نه تنهایی.

شماها عجیب ترید خب اینم باخودش میبرد باهم فرار میکردن. غیرت براتون‌مفهومی هم داره؟ دوس دخترشو که ...

دقیقا منظور من همین بود خداروشکر یکی منو فهمید من اگ اینارو بگم اینجا سریع حمله میکنن بهم ک آره تو حسودی داری به زندگیش حسودی میکنی بخدا من از خواهرم بیشتر دوسش دارم

یعنی دختر خالت نتونسته جیغ بزنه نذاره ببرنش؟ مطمئنی تو محل بوده؟ پسره هم که فرار کرده بود خطری از نظر آبرو و دوست پسر براش نبود .

باور کردنی نیست یعنی یه چیزی رو راست نمیگی .جایی دیگه بودن و تو محل نبودن احتمالا

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706