2737
2739
عنوان

شوهر دختر خالم وسط دعوا پیش پسرا ولش کرد رفت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 102 پست
شاید خودت باشی داری از دختر خاله مایه میذاری بعد طرز تفکرت بکل اشتباه هستش اون موقع تعهدی نسبت بهم ن ...

ممتوجه نشدم یعنی چی شاید خودم باشم؟

من قبول ندارم که توی دوستی تعهدی وجود نداره وقتی با طرف یه رابطه عاطفی داری ۱۰۰ درصد تعهد وجود داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا دلت خوشه کمک کجا بود دو ساعت فقط یکسره به ما زنگ می‌زد شما پیداش کنید

وقتی به شما زنگ زده یعنی کمک دیگ .منکه نمیدونم کجا بوده کسی نزدیکش بوده یا نه اصلا کسی میومده برای کمک؟

2728
وقتی به شما زنگ زده یعنی کمک دیگ .منکه نمیدونم کجا بوده کسی نزدیکش بوده یا نه اصلا کسی میومده برای ک ...

آخرای شب بود لی خیابونا خلوت بود چون می‌دونست ما خیلی به هم نزدیک هستیم سریع اقدام کرده بود به ما زنگ زده بود ولی خب من فکر نمی‌کنم کار درست باشه که دختره رو ول کنه بره چون پسرا اونقدرم زیاد نبود که بخواد انقدر بترسه

چه ربطی داره کدوم پسری میاد زورکی رل ینفرو بدزده

اره واقعا حالا هر چقدم لاشی داستانش عجیبه 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
2740
آخرای شب بود لی خیابونا خلوت بود چون می‌دونست ما خیلی به هم نزدیک هستیم سریع اقدام کرده بود به ما زن ...

خب دیگ میگی سریع اقدام کرد پس نگو کمک نخاسته.بزرگش کردی قصیه رو.از پس پسرا برنمیومد .اصافی حرف میزد لابد به اینم تجاوز میکردن بعدم به دختر

خب دیگ میگی سریع اقدام کرد پس نگو کمک نخاسته.بزرگش کردی قصیه رو.از پس پسرا برنمیومد .اصافی حرف میزد ...

نمی‌دونم والا پسره خیلی مهربونه خیلی ساده و خوبه 

ولی این رفتار تو ناخداگاهم نشسته من نمیتونم اگ طرفم این کارو کنه قبولش کنم

2706