2737
2734
عنوان

شوهر دختر خالم وسط دعوا پیش پسرا ولش کرد رفت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 102 پست
با این دختر خالم عین یه روح تو دو جسمیم واقعا انگار واسه خودم پیش اومده یادم نمیره اون شب چطوری سره ...

بازم قضاوت نکن شاید واقعا راهی نداشته اون پسر مجبور شده بعد اون پسرارو نمیشناخته دیده ادعای غیرت دارن فک نمیکرده واسه دختر خالت خطری داشته باشند

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
حالا پسر خاله فراری وترسو ‌بچه های محل که ادعای غبرتشون میشه چرا گذاشتند پسر فلان شده دختر خاله ات ر ...

اشتباه گفتی همرو ک😐خود پسرای محل بردع بودن

بعدم دختر خالم چون نمی‌خواست مامانش بفهمه نشد شکایت بکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال دیگ بش فکر نکن .کدوم شهری که این اتفاق عجیب و عریب میفته؟مگه مملکت صاحاب نداره شکایت نکردین اقدام به تجاوز خیلی وحشتناکه که 

طرف ببن چندتا پسر بوده احتمالش بیشتر حرف میزد نفلش میکردن جونش برداشت رفت .چرا با دختر خالت فرار نکرد اون ول کرد گداشتن فرار کنه؟به دختر خالت جیزی نگو دیگ ازدواج کردن دیگ سردش نکن 

2728
بازم قضاوت نکن شاید واقعا راهی نداشته اون پسر مجبور شده بعد اون پسرارو نمیشناخته دیده ادعای غیرت دار ...

ااتفاقا شوهر دختر خالم خیلی خوب اون پسری که میگم واقعا لاشیه رو می‌شناخت و می‌دونست که پشه ماده ام پیشش نمی‌تونه بمونه

عجب ‼️ 

به پسرای محل چه ربطی داره ، دختر با کی می‌ره میاد ؟؟ 

اونا اگه ادعای غیرت دارن ، دختر خاله تو نمیبردن جنگل و... 

بعدشم پسره حق داشته فرار کنه از دست اون اراذل 

حالا همینکه نگرانش شده باز جای شکرش باقیه

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
بیخیال دیگ بش فکر نکن .کدوم شهری که این اتفاق عجیب و عریب میفته؟مگه مملکت صاحاب نداره شکایت نکردین ا ...

نه به خودش که چیزی نمیگم واسه خودم هر وقت فکر می‌کنم مغزم سوت می‌کشه چون من واقعاً دوسش دارم عین خواهرمه

شکایتم چون دختر خالم دوست نداشت خانواده‌اش بفهمن نشد

2740

[QUOTE=336541056]اشتباه گفتی همرو ک😐خود پسرای محل بردع بودن بعدم دختر خالم چون نمی‌خواست مامانش بفهمه نشد شکایت بکن ...[/QUOTEپسرای محلتون عجب ترسناک هستند .پس اصلا امنیت نداره 

شما هم انگار عادت دارید سرک بکشید به زندگی شوهر دختر خاله اتون 

سرک کشیدن نیست چون من هیچ وقت اینو به روش نزدم من چون عین خواهرم دوسش دارم همیشه اینو تو ذهنم فکر می‌کنم که آیا این مرد می‌تونه براش خوب باشه یا نه

ما عینه یه روح تو دو تا جسمیم 

با این دختر خالم عین یه روح تو دو جسمیم واقعا انگار واسه خودم پیش اومده یادم نمیره اون شب چطوری سره ...

شاید خودت باشی داری از دختر خاله مایه میذاری بعد طرز تفکرت بکل اشتباه هستش اون موقع تعهدی نسبت بهم نبود که پسر بتونه دفاع کنه بعد بر حسب خوشنت اگه اتفاق ناگوارپیش میومد چی؟ مهم اینه الان پای عشقش وایستاده 

والا شهر کوچیکم بودم همچین چیزی نیست شهر شما خیلی دیگه بی صاحبه

😂😂😂

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2706