2733
2734

من و دختر خالم هم سن و سال همدیگه هستیم و خیلی با هم رفیقیم این ماجرا برای چند ماه پیشه اما من هنوزم نتونستم هضمش کنم

در واقع این ماجرا وقتی اتفاق افتاده که دختر خالم و دوست پسرش که الان شوهرشه هنوز ازدواج نکرده بودند

اینو یه روز با همدیگه رفته بودن بیرون و موقع برگشت پسره با ماشین دختر خالمو میاره که برسونه دم خونشون اما سر خیابون چند تا از بچه محلای دختر خالم اینا اینا رو می‌بینن  می‌خوان جلوی ماشینو بگیرن که نگهشون دارن(چون ما توی شهر کوچیکی زندگی می‌کنیم و اصولاً اگه شخص ناشناسی با دختر محلمون باشه خب خیلی برای پسرای محل افت داره و دعوا پیش میاد)

از غذا پسرای محله دختر خالم اینا خیلی خیلی لاشی هستن

خلاصه اینا رو دنبال می‌کنند و یه جا جلوی ماشین دوست پسر و دختر خالمو می‌گیرن این دوتا رو پیاده می‌کنن و بحث بالا می‌گیره و پسرا میگن که به چه حقی دختر محل ما رو سوار کردی و از این چیزا

یکی از پسرا کلاً توی شهرمون به لاشی بودن و بی‌حیایی و بی‌ناموسی معروفه یعنی خود پسرا نباید باهاش تنها بمونن دیگه چه برسه دختر! خلاصه بحث هی بالا می‌گیره دیگه داره به کتک کاری می‌رسه که دوست پسر دختر خالم می‌شینه تو ماشین و فرار می‌کنه و دختر خالمو می‌ذاره پیش همون پسر و چند تا پسر دیگه

و بعد اینکه فرار کرد زنگ می‌زنه به خواهر من با استرس  میگه همچین اتفاقی افتاده و من فلانی رو پیش اونا گذاشتم  تو زنگ بزن ازش خبر بگیر ببین چی شد

خلاصه ما زنگ زدیم و دختر خالم جواب نمی‌داد بعد یکی دو ساعت زنگ زدن به این اون فهمیدیم اون پسره لاشی دختر خالم به زور سوار ماشین خودش کرده برده یه جنگل و خواسته بهش دست درازی کنه که دختر خالم می‌خواسته فرار کنه دویده پاش گیر کرده به سنگ و خورده بود زمین و سر شکسته بود

پسرم که دیده بود اینطوریه ترسیده بود آورده بودش انداخته بود جلوی خونشون و رفته بود

خلاصه ما با این وضع دختر خالمو پیدا کردیم و بعد دوست پسرش زنگ زده بود و می‌گفت بیاریدش یه جا من  ببینمش،😐😐 اومد دختر خالمو دید کلی ناراحتی و اینا دیگه اومدیم خونه ما تا خالم نفهمه فرداش به داداشم گفتم رفت پسره رو پیدا کرد تا حد مرگ کتکش زدن ازش فیلم گرفتن که به غلط کردن افتاده بود حالا اون هیچیییی

این جالبه که دختر خالم بعد از چند ماه با این آقایی که اینجوری میون همچین آدمایی ولش کرده بود ازدواج کرد و من هر وقت یادم میاد یعنی اصلاً یادم نمیره اعصابم به شدت خورد می‌شه و اصلاً نمی‌تونم هضمش کنم که آدم بتونه با همچین آدمی زندگی کنه

یعنی آدم قراره توی زندگی به همچین آدمی تکیه کنه به کسی که از ترس میون دعوا ولت می‌کنه میره؟؟!

گفتم اینجا بگم که نظر شمارم بدونم من زیادی حساسم یا نه 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به شما ارتباطی نداره  و درست یا غلط دختر خاله اتون خودش انتخاب کرده 

این دو نفر زن وشوهرن الان گذشته هم تموم شده الان 

شما نمی دونی روابط این دونفر چه جوریه

خدایا خودت پشت و پناهم باش

چی بگم والا شما سعی کن ذهنتو درگیر زندگی دیگران نکنی به زندگیه خودت فکر کن فقط

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

با اینکه خیلی فضولم بخاطر طولانی بودنش نشد بخونم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2740
چی بگم والا شما سعی کن ذهنتو درگیر زندگی دیگران نکنی به زندگیه خودت فکر کن فقط

با این دختر خالم عین یه روح تو دو جسمیم واقعا انگار واسه خودم پیش اومده

یادم نمیره اون شب چطوری سره شکستشو پانسمان میکردم واسه یه ترسو

چرا گلم می‌دونم چطوریه این آقا هنوزم همون‌طور ترسوعه

باشه بازم به شما ارتباطی نداره 

خود دختر خاله اتون انتخابش کرده  خودش میدونه شما دخالت نکن

خدایا خودت پشت و پناهم باش

حالا دوست پسر دختر خاله ات فراری وترسو ‌بچه های محل که ادعای غبرتشون میشه چرا گذاشتند پسر فلان شده دختر خاله ات رو ببره .محلتون امنیت نداره وگرنه بجای اینکه پسر رو بگیرید بزنید یاید تو زندان می‌بود .

2706