2737
2739

من خودم ی خاطره خنده دار دارم 

رفته بودیم تبریز خونه دایی شوهرم 

آش رشته نذری داشتن 

عروسشون نعنا داغ از دستش میوفته میریزه رو فرش 

ماشوهرش که زندایی شوهر من میشه به شدت حساس و وسواسیه

اینم بگم دایی شوهرم دو تا دختر سلیطه و وحشی داره 

دختر این خانم که حامله بوده 

دیگه شروع میکنن به دعوا و داد و بیداد که چرا نعنا داغ هارو حروم کردی و اینا 

دیگه خلاصه جونم براتون بگه فحش و فحش کشی ج..ن...ده و اینا به عروسشون گفتن 

پرتش کردن رو زمین یکی موهاشو میکشید یکی لباسشو 

خلاصه همه ترسیده بودیم که دیدیم لگد زدن تو شکم دختر حاملش 😐😐😐😐

چون داشت از مامانش دفاع میکرد بعدش پسر دایی شوهرم میاد از زنش دفاع میکنه دعوا و کتک کاری میکنه مشت میگن با دماغ شوهر خواهرش که چرا به زن من بی حرمتی کردید 

خلاصه هم مسافرت هم آش کوفتمون شد 😂😐

حالا شما بگید 

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚

با جوب زدم تو دهن دختر همسایه 

۳ تا از دنون هاش افتاد مربوط به ۳ هفته پیشه  جزئیات بماند 😐😐😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا درک‌نمیکنم انقد فعل و فاعل رو بد تعریف میکنید یه جا از زبون خودتونه یه جا چیزی که حضور داشتید رو‌از زبون فرد دیگه انگار میگید یه جوری میشه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اوه 😂

خشنم کلا من 😐😐🤲😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740

زدم تو عینک هم کلاسیم افتاد شکست اون زمان مامانم دو هزار تومن داد جبران کار من😂😂

چند سال پیش ک طبقه بالای مادر شوهر پدر شوهرم بودم دعواشون میشه پدر شوهرم چیزسو حواله خار مادر مادر شوهرم می‌کنه مادرشوهرمم میگه حواله خار مادر خودت منم داشتم می‌شنیدم شوهرمم بود انقد خجالت کشید بنده خدا گفتم اگر خانوادم اینجا بودن چی ؟؟؟!!!

بدترینش با داداشم بود 

اولین بارمونم بود ، هیچ جوره زورم بهش نمی‌رسید اما نمی‌خواستم کم بیارم ، چندین بار عین توپ منو گرفت از بالا پرت کرد پایین🙂😂😂😂

منم گلدون پرت میکردم اما هیچ کدومم ب هدف نمی‌خورد 

جوری ک مامان داشت فقط یا ابوالفضل می‌گفت 

2706