2733
2739

بچه ها اینجام سینگل مینگل داریم ؟؟ هوففففف 

سلام دوستان ۲۲ سالمه دانشگاه میرم 

با کسی تو رابطه فعلا نیستم اما خیلی دلم میخواد با یکی دوس باشم البته پسر جلف زیاده خوبش رو منظورمه ک ارزش وقت گذاشتن داشته باشه ی وقتایی اینقد شبا دلم میگیره دلم میخواد با یکی حرف رابطه عاطفی داشته باشم بهش احساس عاشقانه داشته باشم دلم دوس داشتن و دوست داشته شدن میخواد 

اما هنوز پیدا نکردم ی چیزی شمام بگید دلم سبک شه بخاطر این ک هنوز اون آدم رو پیدا نکردم همه رو تو خودم میریزم چی کنم راه حل راهنمایی توصیه ی چیزی بگید مرسی آجیا ❤️

منم سینگل به گور اجی 😂😂😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدایی میخندی ؟ خنده از کجا میاد واقعا  من ناراحتم

عاشق تنهاییم 

بخدا 

از چی نارحتی بابا ول کن  منم تو زندگیم کسی رو نداشتم که با تمام وجود خاطرتم بخواد چه میشه کرد....

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
عزیزم از قدیم گفتن جوینده یابنده است سعی کن زیاد سخت نگیری اگه کسی یهت پیشنهاد داد قبول کن بهتر از س ...

ببین خودمونیم بیا بهت راجب همین حرفت ی چی بهت بگم آدمی نیستم ک سخت بگیرم نه اتفاقا خواستگار هم دارم اصلا هم ادعا بالا نیستم 

اما وقتی من میبینم طرف درسته پیشنهاد داده یا ابراز علاقه کرده هی دوست دارم فدایت شوم از این حرفا ولی وقتی طرف همش داشته باشه ۲۱ ۲۲ سال و من ی ذره دلم طرفو نمیگیره و هیچ جوروزه و مردونگی از طرف نمی‌بینم و بچه حال دارن کسی ک حتی سرش ب تنش نمی ارزه چ فایده بیام بگم اخی چون من سینگلم تنهام بخاطر تنها بودن بیام خودمو با این آدما بدبخت کنم؟؟ نظرت چیه گلم 

سخت نمی‌گیرم عزیزجان فعلا فقط اونی ک اوکی باشه رو پیدا نکردم همین امیدوارم منظورمو رسونده باشم 

دوستامم دغدغشون همینه ....میگن پسرا اهل ازدواج نیستن دنبال دوستین

بقیه پس چرا اینقد شانس دارن کارشون فرتی جور میشه دیگه با خدام پارتی بازی میکنن اونی ک خدا براش مهم نیس انگار خدا بیشتر دوسش داره همه چیو مفتی در اختیارش می‌زاره اما ماهایی ک ذکر شب و روزمون خداعه حتی با گوشه چشمشم نگامون نمیکنه 

بقیه پس چرا اینقد شانس دارن کارشون فرتی جور میشه دیگه با خدام پارتی بازی میکنن اونی ک خدا براش مهم ن ...

اره راست میگی ......

دیگه قسمت هرکسی یک جوری نوشته شده

امیدوارم به زودی زود خدا آدم درست  و سر راهت قرار بده

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️