2737
2739

می‌دونی من اعتقاد دارم آدم خودشو به زمین و زمان هم بزنه تا وقتش نرسیده باشه نمیشه که نمیشه 

خیلی وقتا پیش اومده یه حاجت داشتم و سالها نشده 

یه زمانی صبح آرزو می‌کنی شب انجام میشه 

درسته ائمه و دعا و .... خوبه که واسطه بشن اما اذن نهایی دست خودشه 

بسپار به خودش 

وقتش نرسیده 

خودش تو قرآن میگه چه اتفاق‌هایی که ظاهرش ناخوشایند اما خیر شما در اون هست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه مثال هم میزنم 

من برای کارم خیلی نذر و نیاز کردم و ختم یاسین برای حضرت عباس کردم 

به یک هفته نرسید حاجت گرفتم و توی یکی از مدرسه های معتبر تهران که کلی معلم‌هاشو گزینش میکنن ، بدون هیچ گزینشی قبول شدم و مشغول به کار... حقوقش سه برابر جاهای دیگه بود .

ولی ببین مصیبت‌هایی سر من اومد تو اون مدرسه بدبختی هایی کشیدم که خدا می‌دونه روزی هزار بار آرزوی مرگ میکردم آخر سر حقوقمو ندادن و من فرار کردم از اونجا 

چله نادعلی :🌱

چله چهل شهید :🌱

چله دعای معراج :🌱

چله سوره الحضی :🌱

چله زیارت عاشورا :🌱

خوندن ۱۴هزار صلوات :🌱

چله زیارت عاشورای ۴۰شهید :💕

۱۴روز دعای توسل :

چله روزی هزارتا استغفرالله :

خودن ۱۴هزارتا توحید :

خوندن۱۴هزار یالطیف :

خوندن ۱۴هزارتا یاالله :سه هزارتا

چله ایت الکرسی :🌿

چله ایت الکرسی۲ :

چله حدیث کسا :

چله الرحمان :

چله واقعه :🕋

چله یس :🕋

ذکر ۱۲۰۰۰یاعلی :

چله زیارت عاشورای نویدصفری :

۹۱۱یاقاضی الحاجات :۵بار🌱

خواندن۱۰۰بار دعای مقاتل بن سلیمان :

خواندن۳ بارسوره یوسف :

خواندن۷۰سوره حمد :💕

خواندن۴۰۰توحید :🌿

خواندن دعای اسم اعظم :💕

خواندن ۳بار سوره انفال :

دعای امام علی :🌱

گفتن۵۱۱۰ یاخالق:۲بار🌱

خواندن ۳بار یستشیر :

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

سه شب خواندن۴۰بار سوره قدر باعث میشه حاجت رواشی یاحتی توعالیم رویا راه رسیدن به حاجتتو ببینی

چله سوره یاسینم عالیه

اگه ۵۱۱۰ یاخالق بگی و چیزی از خداوند طلب کنی فورا دعایت مستجاب میشه

دعای 100 درصد برای حاجت روایی از امام زین العابدین

مقاتل بن سلیمان دعایی را به روایت از امام سجاد علیه السلام توصیه کردند که 100 درصد موجب حاجت روایی می شود به طوریکه مقاتل گفته است اگر این دعا را خواندید و حاجت روا نشدید، مرا نفرین کنید:

«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ

2740

دعا برای 100 درصد حاجت گرفتن برای از امام علی

در کتاب بلدالامین دعایی از امام علی علیه السلام آمده است که برای رفع گرفتاری و سختی توصیه شده است، آنطور که کفعمی در شرح این دعا آورده است هر که این دعا را بخواند، حق تعالی در کار او گشایش حاصل کند:

یا عِمادَ مَنْ لا عِمادَ لَهُ وَ یا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ وَیا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ ویا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ وَیا غِیاثَ مَنْ لا غِیاثَ لَهُ وَیا کَنْزَ مَنْ لا کَنْزَ لَهُ وَیا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ یا کَریمَ الْعَفْوِ یا حَسَنَ التَّجاوُزِ یا عَوْنَ الضُّعَفاَّءِ یا کَنْزَ الْفُقَراَّءِ یا عَظیمَ الرِّجاَّءِ یا مُنْقِذَ الْغَرْقی یا مُنْجِیَ الْهَلْکی یا مُحْسِنُ یا مُجْمِلُ یا مُنْعِمُ یا مُفْضِلُ اَنْتَ الَّذی سَجَدَ لَکَ سَوادُ اللّیْلِ وَنُورُ النَّهارِ وَضَوْءُ الْقَمَرِ وَشُعاعُ الشَّمْسِ وَحَفیفُ الشَّجَرِ وَدَوِیُّ الْماَّءِ یا اَللّهُ یا اَللّهُ یا اَللّهُ لا اِلهَ إ لاّ اَنْتَ وَحْدَکَ لا شَریکَ لَکَ یا رَبّاهُ یا اَللّهُ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَافْعَلْ بِنا ما اَنْتَ اَهْلُهُ

دعای معجزه آسا برای حاجت گرفتن در یک شب

دعایی به نام دعای شش قفل توسط پیامبر اکرم (ص) برای حاجت روایی فوری به مومنین توصیه شده است. این دعا به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌبَصیرِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء بِرَحمتِکَ یا اَرحمَ الرّحمینِ وَ صلَی اللهُ علی مُحَمَّدٍ و ألهِ أجمَعینِ

بِسمِ اللهِ الٌخالقِ الُعَلیمِ الّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الًفَتّاحُ الٌعَلیمٌ بِرَحمتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الُعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌغَنِیُّ الٌقَدیرٌ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَلیمِ الًخَبیرِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌرَّحیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ

سه شب خواندن۴۰بار سوره قدر باعث میشه حاجت رواشی یاحتی توعالیم رویا راه رسیدن به حاجتتو ببینی چله سو ...

ممنون 

خودم امتحانشون کردی ؟یعنی حاجتی داشتید که با دعا بهش برسی؟

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
ممنون  خودم امتحانشون کردی ؟یعنی حاجتی داشتید که با دعا بهش برسی؟

اره عزیزم

اون لیستی که دادم بهت شدید حاجت میده اونایی ک عللمت زدموخوندم بقیشون مونده

حاجتت چیه؟

اره عزیزم اون لیستی که دادم بهت شدید حاجت میده اونایی ک عللمت زدموخوندم بقیشون مونده حاجتت چیه؟

خداراشکر که حاجت گرفتی خیلی بهم امید دادی .حاجتت سخت بود؟ چقدر وقت بعد خوندنشون حاجت گرفتی؟

حاجتمو تا برآورده نشه نمیتونم بگم

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨