2737
2734

بچه ام ۲.۵سالشه ...چند روز پیش بهش بستنی دادم از اون روز شبها سرفه می‌کنه ...اما من به عسل هم شک کردم چون عسل هم دادم این چند روز ...

نظرتون چیه ؟؟؟فقط تو خواب سرفه می‌کنه ....

روز ها خوبه ...یکی هم چند بار بعد غذا سرفه کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرت از چی است ؟؟؟؟تنفسش خوبه ...حس میکنم گلوش خلط داره ...

احتمالا حساس شده یکم نگران نباش 

ولی همیشه سعی کن بستنی ابکی بدی بهش 

نهایت بستنی دستگاهی بگیر نه از سنتی یخچالی چون باز دمای اون کمتره 

احتمالا یکم متورمه که تو شبا خودشو نشون میده نگران نباش یکم مراعات کن خوب شه من عادت دادم بچمو اب ...

اونروز دوتا بستنی خورد تو یه روز ...اصلا هم نداده بودم قبلش و بعدش ...

و اینکه به عسل هم شک کردم اونم دیگه از فردا قطع میکنم هرروز به اندازه یکی دو قاشق چای خوری میدادم تو این ۵روز ...

2740
اونروز دوتا بستنی خورد تو یه روز ...اصلا هم نداده بودم قبلش و بعدش ... و اینکه به عسل هم شک کردم او ...

اره احتمالش هست

گلوشو دیدی؟

با چراغ قوه نور بنداز شاید متورمه 

گوششو نمیخارونه؟

باشه یعنی از گلوشه و از بستنی حس میکنم خلط داره گلوش ...موقع خواب سرفه می‌کنه بیداری اصلا

من دخترم تا بستنی میخوره سرفه میکنه بدون خلط .نده.شربت بگیر بده تا خوب شه.شاید پلیپ و لوزه هم داره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️