2733
2734
عنوان

عمم بخاطر بلند نشدن شوهرم خون به پا کرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 46 پست

مگه مادر و پدرت نیستن که گاهی اونجا بری 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
مگه مادر و پدرت نیستن که گاهی اونجا بری 

ن گلم کلا طلاق گرفتن هر کدوم تو ی شهر دیگه ازدواج کردن سالی یبار هم ازم خبر نمیگیرن

من خونه مامانبزرگم بزرگ شده بودم بااین عمه هاا

خیلی اذیتم کردن خدا جوابشونو بده

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن گلم کلا طلاق گرفتن هر کدوم تو ی شهر دیگه ازدواج کردن سالی یبار هم ازم خبر نمیگیرن من خونه مامانبز ...

وقتی برو خونه مادربزرگت که عمت نباشه یا مطمئن باشی اون ساعت نمیاد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اره دیگ کلا نمیرم  عمه های توعم اینجورین؟

اره بخدا یه حرفای میزدن ها 

نمونش این بود ما رفته بودیم مسافرت اون موقع بد نبود در اون حد رابطه مون شوهرش یه چک داشت دست ما 

تو مسافرت هی زنگ زنگ زنگ ک لازم داریم فلان گفتم بابا صب کنین برسیم چشم حل میشه اینا 

برگشت گف انگاری زدین تو کار قاچاق نیستین فلان بیسار

من ناراحت زنگ زدم خونه پدربزگم ک این چه حرفیه میزنه پیش جمع ب من خونشون نزدیک بود دیدم پا شد اومد اونجا 

در و یجوری میکوبید باز کنن من از پشت تلفن میشنیدم من 

اومد اونجا داد و بیداد دید من پشت خطم گرفت یکمم با من دعوا کرد دوباره گوشی دستم بود برگشت ب پدربزرگم گف که من میگم ما رفتیم مسافرت خاک تو سر شماها شده و….

دیگه قطع کردم

2728
اره بخدا یه حرفای میزدن ها  نمونش این بود ما رفته بودیم مسافرت اون موقع بد نبود در اون حد رابط ...

چ ادمای بیشعوری واقعا توروخدا رابطتو کم کن بااینجور ادما اه

اخرش عمه هس دیگه ،اکثر عمه ها اینطورین

عمه خوبم داریما ولی ب شانس ما درنیومده

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
باز هم خوبه جلو ازدواجتو نگرفتن 

نبابا میخاستن از شرم خلاص شن هی میرفتن مغازه پدرشوهرم که کی میای عروستو ببری

۴ سال گذشته پدرشوهرم هنوز میگه ک مونده بودی دست اونا تورو انداختن ب پسر من

چ ادمای بیشعوری واقعا توروخدا رابطتو کم کن بااینجور ادما اه اخرش عمه هس دیگه ،اکثر عمه ها اینطورین ...

دیگه نه میرم نه اجازه میدم بیان 

من حیلی بسازم یه جوری ک هفته ای حداقل یه بار به عمه های شوهرش زنگ میزنم حالشون رو میپرسم چه برسه مال خودمون 

ولی یه حوری دو رویی کرد در صورتی ک خودم شنیدم هیچ وقت نمیبخشمش

2740
نبابا میخاستن از شرم خلاص شن هی میرفتن مغازه پدرشوهرم که کی میای عروستو ببری ۴ سال گذشته پدرشوهرم ه ...

بر پدرشون لعنت الهی خیر نبینن دم اذون صبحی اعصابم خورد شد

❌حاجی جان لایک نکن ❌
بر پدرشون لعنت الهی خیر نبینن دم اذون صبحی اعصابم خورد شد

خاهر دلم خونه

دعا کن من بتونم مادر خوبی باشم ک کسی نتونه ب بچم زور بگه💔😔

خودت براخودت ارزش قائل نیستی تو تاپیکای قبلت همه گفتننن رابطتو قطع کن

نه این تاپیک هم ادامه اون تاپیک هس از اون روز ب بعد کلا قطع ارتباطم

به شوهرت نگی چیا بهش گفتنا

چرا نگم گلم

2706