2737
2739
عنوان

عمم بخاطر بلند نشدن شوهرم خون به پا کرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 46 پست
از این آدمای سمی تا میتونی فاصله بگیر خیلی بد دهنه

اره کلا قطع ارتباط کردم ن خونه مادری بود که برم نه خونه پدری

فقط ی خونه مامانبزرگ داشتم ک منو از اونجا بیرون کردن💔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
خیلی بخدا میدونه نقطه ضعف من مامانمه از بچگی میکوبنش تو سرم

نقطه ضعفتو فهمیدن ازاون طریق آزارت میدن رفت و اومدتو کمتر کن 

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش آدما توقعات شون رو بیارن پایین 

اخه همه میدونن شوهر من اونطور ادمی نیس بی احترامی کنه ولی از ته دل ازم متنفرن میخان فقط دلمو بشکونن

میگن خاله هات فلان کارن مادرت فلان کارس بخدا خودشون ی کارایی میکنن ک از فلان کاره ها بدترن

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
اره کلا قطع ارتباط کردم ن خونه مادری بود که برم نه خونه پدری فقط ی خونه مامانبزرگ داشتم ک منو از او ...

اشکال نداره ناراحت نباش انشالله چن وقت دیگه دخترت بزرگ شد با هم همه جا میرید باشگاه استخر و  ... اصلا نیازی به فامیل نیست

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2731
رفت امد نکن جز روز های خاص اونم سرپا الکی  منم دقیقا شرایط شبیه ب ت هست شکر خدا دو ساله ندیدم ...

اره دیگ کلا نمیرم 

عمه های توعم اینجورین؟

سلام  ای کاش، شما هم با همسرتون می رفتید

همسرم بیچاره گف بشین دلت واشه چون کسی رو ندارم بجز خونه مادربزرگم

نمیدونستم با چشم گریون برمیگردم خونه

عزیزم به نظرم باید در جوابش سکوت میکردین الان نقطه ضعف دادین دستش ،باید ده دیقه بعد جلوش زنگ میزدین ...

بخدا خیلی ناراحت شدم اونطوری گف شوهرمو فحش داد 

اخه شوهرم خیلی مهربونه دلشو ندارم کسی بهش چیزی بگه

دیگه وقتی گفت توعم بچه همون مادره .... هستی دیگه نتونستم گریمو نگه دارم

چه عمه عفریته ی 

ولش کن محلش نزار به شوهرتم‌نگو موضوع رو 

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
2738
اشکال نداره ناراحت نباش انشالله چن وقت دیگه دخترت بزرگ شد با هم همه جا میرید باشگاه استخر و  .. ...

انشالله خیلی ممنون عزیزم بابت دلداریت

بخدا خیلی ناراحت شدم اونطوری گف شوهرمو فحش داد  اخه شوهرم خیلی مهربونه دلشو ندارم کسی بهش چیزی ...

چی بگم عزیزم حتما تو اون شرایط خیلی اذیت شدی❤️🌸

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
چه عمه عفریته ی  ولش کن محلش نزار به شوهرتم‌نگو موضوع رو

متاسفانه تو روی شوهرمم گفتن اینو ببر دیگه اینجاها نیار

شوهرم فهمید همه چیو

ازشون دورشو خیلی دورررررر

اره موقع زایمانم چن روزی اومدن تو خونم خوردن و ریختن

منت اونم رو سرم گذاشتن که اگ ما نبودیم کی بچتو نگه میداشت💔🥲

متاسفانه تو روی شوهرمم گفتن اینو ببر دیگه اینجاها نیار شوهرم فهمید همه چیو

متاسفم براشون منم دور و برم همچین ادمایی دارم میرم خیر سرم دلم وا شه بدتر پشیمونم میکنن 

ولش کن چند روز دیگ از ذهنت کم رنگ میشه این موضوع الان عصبانی هستی تنش داشتی حق داری

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
2706