2733
2734

داستان از اونجایی شروع شد ک من رفتم خونه مامانبزرگم ی دختر سه ماهه دارم ک سرما خورده بود خیلی گریه میکرد همسرم هم اومد بالا ی چایی بخوره

از شانسمون از وقتی رفتم اونجا بچم ی گریه وحشتناکی کرد تمومی نداشت

منو شوهرمم هول میکنیم بچه گریه کنه من براش شیر درست میکرد شوهرمم نشسته بود بچه رو اروم میکرد به زور

یهو عمم اومد با صدای گریه ی بچه متوجه نشدیم بعد عمم با ی لحن بد بلند گفت سلام اقا ....(اسم همسرمو گف)

اینم بگم این عمم کلا با شوهر من بده هه چون شوهرم منو از دست اون قوم نجات داد بخاطر اون شاید 

خلاصه بعد اون ک شوهرم رفت ی دعوایی ب پا کرد ک ر..ی دم دهن شوهرت ک ادب نداره پاشه گفتم تو اگ شعور داشتی میبینی بچه گریه میکنه خلاصه یعالمه فحش و فحش کشی

مادر من طلاق گرفته رفته پیش اینا بزرگ شدم

بهم گف بچه همون مادر ج.. ن.. د ه هستی منم یعالمع فحش دادم بهش

چرا بعضیا روز ادما خراب میکنن شوهرم بیچاره ادم بدی نیس فقط بعضیا چشم دیدنشو ندارن

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
چه بی‌شعوره 

خیلی حد نداره وقتی بچه بودم همش میزدن تو سرم الان دیگه دستشون بهم نمیرسه هی ب شوهرم گیر میدن

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس کردم ع حسودی داره منفجر میشه🙁

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
رفت و آمد و کم کن

اره دیگه کلا کم کردم جایی نداشتم بجز خونه مامانبزرگم از اونجا هم بیرونم کردن

2738

عزیزم به نظرم باید در جوابش سکوت میکردین الان نقطه ضعف دادین دستش ،باید ده دیقه بعد جلوش زنگ میزدین به همسرتون با لحتچن و خوب و خنده باهاش در مورد یه مساله ساختگی صحبت میکردین تا حساب دستش بیاد که شما و شوهرتون از هم زده نمیشین

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
حس کردم ع حسودی داره منفجر میشه🙁

خیلی بخدا میدونه نقطه ضعف من مامانمه از بچگی میکوبنش تو سرم

2706