2737
2739

افسوس عمرم رو میخورم که کنار همسرم هدر رفت...

هر کاری خواست انجام بده یا خودم پشتش دراومدم یا خودش من و بچه ها رو قربانی خواسته هاش میکرد..ولی من یه کاری میخواستم انجام بدم یا بچه ها رو گفتاردرمانی میبردم انقدر فاز منفی میداد و نمیذاشت بری که تهش میشستم سرجامون دوباره...

الانم کارش رو عوض کرده یه ماهه همش خوابهای بد میبینم انقدر ذهن ام شلوغه که نمیتونم کاری بکنم..از طرفی با پول مدام کنترل میکنه نمیدونه این کارها فقط باعث کینه میشه همش میگم ایکاش کنار یه آدمی بودم که یکم قدر میدونست یکم آدم بود و انصاف داشت همونطور که من پشتش بودم اونم بود چطور جامعه ما رو میخوره ولی اونا رو نه؟!!! مدام میاد میگه فلان زن فلان کارمند میخواد بهم نزدیک بشه شماره میده سر حرف رو باز میکنه منم محل نمیذارم ولی همش راجع بش حرف میزنه نمیدونم میخواد منو اذیت کنه یا ... ای خدا یه راهی جلو پامون بذار..

خدایا نامم را بر زبان اقوام آتیه نیکو و سخنم را دلپذیر گردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم خدا کمکت کنه الهی همه مشکلاتت حل بشه…  منم شش ماهه ارامش ندارم تو زندگیم انگار خدا باهام ...

شاید دعا داری؟

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
عزیزم خدا کمکت کنه الهی همه مشکلاتت حل بشه…  منم شش ماهه ارامش ندارم تو زندگیم انگار خدا باهام ...

😕😕

دقیقا خدایا دست همه رو میگیری الا ما..🙄😑

ما هم باید یه آدم زورگو و دروغگو و خودخواه و به قول معروف دو دّر باز بودیم..

2740
از بس افکار منفی داشتم عشقمو از دست دادم  ولی الان فقط فکرای مثبت دارم

میتونم بپرسم چند سالتونه اگه دوست داشتید بگید

شاید دعا داری؟

چجوری بفهمم؟ ی تصمیمی تو زندگیم رفتم و سخت بود و به هر سختی انجام شد نتیجه هم معمولی بود 

اما نمیدونم چرا شب و روز ندارم همش خود خوری و گریه 

با اینکه باردارم 

داغون شدم داغوووون😔😔😔

😕😕 دقیقا خدایا دست همه رو میگیری الا ما..🙄😑 ما هم باید یه آدم زورگو و دروغگو و خودخواه و به قو ...

من به کسی بدی نکردم 

همیشه تو زندگی ساده بودم و سرم تو زندگی خودم 

نمیدونم دارم تاوان چیو پس میدم 😔

خدایا به حق بارون امشب دل ما رو آروم کن …

27

نمیدونم طرف شما چجوری بود ... ولی فکرش حتی اگر آدمی باشه که اذیتت کرده باشه ول نمیکنه این از اون تله های فکری هستش آ ذهنت برای اینکه آرومت کنه کارهای خوبش رو یادت میاره ولی وقتی دوباره به رابطه برمیگردی اذیت میشی آرامش نداری حالا یا بخاطر رفتارهای اون شخصِ مثلاً شوهر من زیاد به خانم ها کشش داره هر چقدر سیرش کنی باز کمه به ظاهر میگه نه نیستم جلو من زیر زیرکی نگاه میکنه فک میکنه متوجه نمیشم بعد میگه درست لباس بپوش روسریت رو سرت کن این کارها اذیت میکنه

من به کسی بدی نکردم  همیشه تو زندگی ساده بودم و سرم تو زندگی خودم  نمیدونم دارم تاوان چی ...

منم روز و شب هی گذشته رو ورق میزنم کجا و به کی بدی کردم که الان اینجوری باید بشه..😕

آدم تو حساب کتاب خدا میمونه یکم دیگه بگذره دیگه ایمان نصف و نیمه ام ا. دست میدم

2706