2733
2739
عنوان

الان این ساحلی رو دوختم بدون هیچ مهارتی😂😂چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 28 پست

خدا پسرتو حفظ کنه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ ذوقی داشتی..تا این موقع نشستی دوختی..آفرین..بی مهارت عالیه...

اره والا گفتم بددزم از اون ورم پسرم همه اسباب بازی هارو ریختع بیرون کن فیکون کرده

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
جدی بدون پیش زمینه میدوزی؟چه استعدادی 😍🤔

اره یه کلیپ تو نت دانلود کردم دوختم 

کلاس خیاطی رفتما قدیما ولی هیچی بلد نیستم فقط بلدم با چرخم کار کنم همین 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2740
اره خودمم همین حسو دارم متری ۱۹۰ بهم انداخت😐 حریفش نشدم از تو عکس بیرونش کنم

اشکال نداره ماشالله هنرمندی 

اینو بپوش 

بعدم یکی دی‌گ بگیر بدوز

خدا حفظش کنه عزیزم

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
گفتم دستام باز باشه گناه نباشه یه وقت 😂

خوب کردی عزیزم😄

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
اشکال نداره ماشالله هنرمندی  اینو بپوش  بعدم یکی دی‌گ بگیر بدوز خدا حفظش کنه عزیزم

نمی ارزه والا پارچش شد ۴۰۰ و خرذه 

الان ساحلی آماده ۴۰۰ هست پس ضرره 

فقط دعا میکنم کشاش پاره نشه😂

اگه پسرت نبود..خوابیده بودی...خدا نگهدارش باشه..

ممنونم عزیزم خدا نگهدار جان مال فرزندانتون باسه🥰