2737
2739
عنوان

حس میکنم شوهرم ازم ناراحته

159 بازدید | 6 پست

بچه ها شوهرم قلاد خیلی دوسم داشت و وقتی دعوا میکردیم نمیذاشت قهر بمونیم میومد منت کشی حتی اگه مقصر نبود الان نمیدونم چش شده هر چز من کوتا میام باز اون بدتر میکنه به نظرتون چرا اینقد باهام لج میکنه 

ی ذکری دعایی چیزی بگید 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
بین کجا مقصر بودی همیشه هم تقصیر آقایون نیس 

سلام خوبی ممد نمکی من هر بار بیام سایت تاپیک  تو رو چک میکنم دوست خوبم

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بین کجا مقصر بودی همیشه هم تقصیر آقایون نیس 

والا من همونم این عوض شده من همیشه همینجور بودم یکم تند خو هستم دست خودم نیست قبلا چیزی نمی‌گفت الان سریع اونم بدتر میکنه

این کتاب رو بخون خیلی به کارت میاد  مردان مریخی زنان ونوسی

ممنون