2737
2734
عنوان

محیط کاری همسر و حساسیت من

384 بازدید | 30 پست

شوهرم فروشنده ست و صبح تا آخر شب سر کاره و کلی فروشنده خانوم هستن اونجا 

من حساس شدم خیلی و همش فکرم خرابه شوهرمو بهش مطمئنم ولی خیلی میترسم ازینکه یه وقت اتفاقی بیوفته علاقه ای به وجود بیاد یا هرچی

کلا حساسم که باهاشون گرم میگیره تازه چیزی زیاد نمیگه ولی من نمیتونم فکرمو درست کنم ترو خدا یه راه حل بدین 

من فقط بهش میگم سنگین باش باهاشون صمیمی نشو رسمی صحبت کن ولی سریع جبهه میگیره و فحش میده   

خب توهم برواونجا چندساعتی براکار کنارش باش

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساسش نکن زیاد به این موضوع باور کن هی کیلید کنی بهش هی بگی انرژیای منفیو جذب میکنی و یه وقت خدایی نکرده همینم میشه ها 

باید ببینی شوهرت چ طور ادمیه اکثر مردا جوگیرن و لاس میزنن با خانوما ولی بهتره اطرافیانش بدونن متاهله شاید دخترا بهش نخ ندن اصلا

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
خب توهم برواونجا چندساعتی براکار کنارش باش

نمیتونم دوتا بچه کوچیک دارم و اصلا هم دوس نداره من اینجوری جاها کار کنم به کوچکترین حرکت من حساسه ولی خودش راحت 

وقتی بهش اعتراض میکنم میگه من مثل برادر بزرگترشونم این بیشتر عصبیم میکنه

بهش فکر نکن جذب میکنی 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2738
حساسش نکن زیاد به این موضوع باور کن هی کیلید کنی بهش هی بگی انرژیای منفیو جذب میکنی و یه وقت خدایی ن ...

گآهی میرم اونجا 

یه مشت دختر هجده بیست ساله که به گقته ی خودش اکثرشون دنبال لاس زدنن بعد وقتی بهش میگم گرم نگیر باهاشون میگه تو بدون باکی حرف میزنی من اهل کاری نیستم اصلا حرف منو نمی‌فهمه میگم فاصله شو حفظ کنه  ولی نمیفهمهه بخدا دارم دیوونه میشم دیگه  

نمیتونم دوتا بچه کوچیک دارم و اصلا هم دوس نداره من اینجوری جاها کار کنم به کوچکترین حرکت من حساسه ول ...

خب گاهی برو پیشش بگو بچه ها بهونه اتو کردن

یا این اطراف کار داشتم گفتم بهت سر بزنم

کیک پختم دیدم دوست داری گفتم تا تازه اس بیارم برات 

و..... اینم هر روز نه ها هفته ای یه بار 

حلقه دستش میکنه؟ دگه نه بگو دوست دارم دستت کنی 

هی ام گیر نده بهش که تازه بدتر بکنه، به روش نیار اصلا 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

همسر منم کلا ۲ تا کارمند آقا داره ۸ تا خانم😅اونم چه خانمایی👌🤭اونموقع ها که دوست بودیم خیلی گیر میدادم الان دیگه شل کردم😁چند بار گفته بیا پیش خودم کار کن ولی من تنبلی میکنم نمیرم شایدم نرم بهتر باشه اونجوری هم تو کار هم تو خونه دیگه احساس میکنم زیادی پیش همیم🤣

حق داری با این اوضاع حساس باشی، ولی سعی کن این حساسیت را به روی همسرت نیاری که خدایی نکرده فکر کنه بهش اعتماد نداری،، سعی کن بیشتر بهش محبت کنی و اگه موقعیتش را داری هرزگاهی یه سر تو محیط کار بهش بزن، تا همکاراش بفهمن که حواست به همسرت و زندگیت هست،، انشالله که هیچ مشکلی تو زمینه برات پیش نیاد 

خب گاهی برو پیشش بگو بچه ها بهونه اتو کردن یا این اطراف کار داشتم گفتم بهت سر بزنم کیک پختم دیدم د ...

میرما گاهی ولی ماهی یکبار شاید وقتی میرم بیشتر بهم میریزم

مثلا امشب زنگ زده میگه رژ گونه چند میگیری میگم چرا 

میگه از دخترا یکی خریده اومده گفته قیمتش خوبه واسه خانومت بگیر شب بهش میگم چرا مثلا اومده گفته میگه من خودم دیدم دستش پرسیدم این چیه چند خریدی و اینا 

اصلا یکی نیست بگه به توچه ربطی داره

نمیشه شغلشو عوض کنه ؟

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2706