2737
2734

از هرلحاظ تو جهنمم چه خانوادگی مالی عاطفی تحصیلی زندگیم سنگینی افتاده همه چی گره داره چراااااااا

بزام دعاکنید

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

تاپیک اخرم اتفاق عجیب اونو بخون شاید بدردت خورد

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی بنده به جنابعالی می گویم که اگر برخد اتوکل کنید و نذر خود را ادا کنید و سرعت عمل دقت و فعالیت را همگام سازید شاید موفقیتی در این کار باشد چنانچه از آن صرف نظر کنید بمراتب بهتر است

۲- غم و غصه روزگار را بیش از این نخورید بلکه با درایت و کیاست عمل کنید و بدانید که نسبت به دیگران زندگی آرام تری دارید و ا ززندگی خوبی برخوردارید می باشید که دیگران به زندگی شما حسادت می ورزند

۳- خواجه در بیتهای ۳-۴-۵- به ترتیب فرماید ( در گذرگاه دنیای فانی که تخت و کرس یجم یا تخت حضرت سلیمان پیامبر هم دستخوش نابودی می شود اگر غصه بخوریم پسنددیه نیست بهتر آنست که باده بنو شم وغم نخوریم )( تا باشد که روزی دست ما به کمر بند یار برسد مانند یاقوت سرخ غرقه در خون دل شده ایم و رنج می گشیم )( ای پندگو به ما آشفته دلان اندرز نده که ما با داشتن گرد و غبار کوی یار به بهشت هم توجهی نداریم ) چه قدر حافظ به شما دقیق درس داده است یکی از بستگان نزدیک شما نیاز به کمک فوری دارد ولی شرم دارد که ابراز کند پس به او کمک کنید

۴- چند شب آینده خوابی می بینید ه می خواهید سوار ماشین بزرگ یا هواپیمای غول پیکری شوید تعبیرش می خواهید زندگی را اب قدرت تمام به سوی هدفتان هدایت کنید پس موفق می شوید به زودی ملاقاتی پسندیده خواهید داشت و سفر مهمی در پیش دارید همسر شما مهربان خواهد بود ولی شما بد زبان می باشید سعی کنید کانون زندگی را گرمتر کنید

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202
2728
سلام عزیزم بفرمایید  نتیجه تفال : ۱- درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی ...

برا منم بگو لطفا

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
سلام عزیزم بفرمایید  نتیجه تفال : ۱- درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی ...

منممم می‌خوام✨❤️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2738
تاپیک اخرم اتفاق عجیب اونو بخون شاید بدردت خورد

من تایپنگ تو خو ندم ،منم چند باری لباسای شوهرم گم میشدن والبته چند تا وسیله مطمئن بودم کی بردشون وبرای جادو،بردشون وحتی یکی بهم گفت که کی بردشون،ولی تاثیری رومون نداشت چون هر روز سوره بقره تو خونمون پخش میکردم و البته نماز و قرآن هم می‌خوانیم ،شاید علت اثر نداشتن طلسمشون همون بود

مرسی قشنگم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش