2733
2734
عنوان

مجردی کجاش جذابه لطفا منطقی حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 147 پست
خدا به دل شکسته ات نگاه کنه و شما رو به هم برسونه. تهش مال همید تازه وقتی به هم برسید خیلی بیشتر قدر ...

خدا کنه پسره قدر اینجور دختری رو بدونه ! 

الان دخترا اکثرا دنبال لقمه آماده ان...پسرا هم تا چشم شون به یه داف میوفته همه چیو فراموش میکنن 

انشالله هم عاقبت بخیر بشن 🩷🥲

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
خدا کنه پسره قدر اینجور دختری رو بدونه !  الان دخترا اکثرا دنبال لقمه آماده ان...پسرا هم تا چش ...

مامانمم دوست داشت من از اون مدل دخترا بودم  

خودشم دعوامونن شدید میشه میگه خودت انتخابم کردی دیدی سخته شرایط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرت میگن کسی که از زندگی متاهلی راضی باشه چرا باید بگه مجردی بهتره؟ بله من دلم واسه خوابگاه دانشجویی ...

انقدر بعضیاشون زود ازدواج کردن که اصلا مجردی نداشتن از نوجوونی پریدن تو مرحله ازدواج بعد من ۲۹ساله رو نصیحت میکنن که بعد ازدواجم میام میگم مجردی بهتره

مامانمم دوست داشت من از اون مدل دخترا بودم     خودشم دعوامونن شدید میشه میگه خودت انتخابم ...

از الان خیلی زیر بهش بفهمون که من به دردت میخورم وبقیه دنبال خوش گذرونی ان ... 😂 

پس فردا به اموالی رسید نذاره بره 

من واقعا ، از این میترسم کسی قدرمو ندونه و محبت هامو نادیده بگیره ‼️ 

اگه مثل شما اینقدر به پای کسی میموندم ، مخشو می‌خوردم از بس میگفتم ، من به پات موندم و...😂😂

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2731
تازه قراره با بابام صحبت کنه چند ساله باهمیم از بس شرایطش بد بود روم نمیشد به بابام بگم مامانمم مخال ...

اینو خطاب به تو نمیگم، کلی میگم و چقدر دوست دارم آدمهای مادی و سطحی اینا رو بخونن بلکه کمی از سختگیریاشون کم کنن. 

من تقریبا سه سالی هست که ازدواج کردم، خداییش شوهرم هیچی نداشت و از صفر شروع کردیم، خانوادم درمورد مادیات اصلا بهش سخت نگرفتن و هیچ شرط و شروطی نذاشتن(با اینکه وضع مالی خانواده خودم و همسرم هر دو خوبه) چون شوهرم همه ی ملاکهای لازم برای خوشبخت کردن منو داشت واسه همین هرگز ازش نپرسیدیم از مال دنیا چی داری؟ خلاصه ازدواج کردیم با یه عالمه قرض و بدهی، و تو همین شرایط هم به خواست خودمون بچه دار شدیم ولی باور کنید اوضاع اینجوری نموند و خداروشکر الان از خودمون خونه داریم و وضع مالیمون هم خیلی بهتر شده و بازم بهتر میشه. 

یعنی هرچی قرار بود داشته باشیم الان داریم پس دیگه سختگیری چرا؟؟ زیاده خواهی و جاه طلبی واسه چی؟ وقتی خالصانه به خدا توکل کنید خدا هم درهای رحمتشو به روتون باز میکنه و سختیا تا آخر نمی مونه. اگه آدم درستی به خواستگاری میاد، بخاطر پول و مادیات ردش نکنید. 

از الان خیلی زیر بهش بفهمون که من به دردت میخورم وبقیه دنبال خوش گذرونی ان ... 😂  پس فردا به ...

میگم بهش میگه منتی نیست خودت خواستی بمونی ولی تو دلش خودش میدونه همه اینارو ولی وااقععا درد عشق درد سنگینیه 

اینو خطاب به تو نمیگم، کلی میگم و چقدر دوست دارم آدمهای مادی و سطحی اینا رو بخونن بلکه کمی از سختگیر ...

کاملا قبول دارم

کاش خانواده من مثل شما فکر میکردن

میگم بهش میگه منتی نیست خودت خواستی بمونی ولی تو دلش خودش میدونه همه اینارو ولی وااقععا درد عشق درد ...

چه رویی داره 😐😂 بگو پای انتخابِ دلم موندم 

وگرنه به عقل بود که الان اینجا نبودم 😅 

.

ممکنه با این حرف کات کنید ولی اشکال نداره 😂 

2740
چه رویی داره 😐😂 بگو پای انتخابِ دلم موندم  وگرنه به عقل بود که الان اینجا نبودم 😅  . ...

خخخ نگران نباش بدتراشو گفتیم بهم 

کلا پروعه ولی خیلی مهربونه فوری عذاب وجدان میگیره

کسایی میگن مجردی خوبه که اغلب از مسئولیت پذیری میترسن.

با بزرگ شدنمون مسئولیت هم به نسبت زیاد میشه

من که دوس دارم متاهلی رو، خونه خودمو دارم، آرامش، هر غذایی بخوام میپزم، دکور خونه دست خودمه، دوستامو دعوت میکنم ، همسرم کنارمه و کلی کنار هم خوش میگذره، دعوا و بحث هم داریم ، خستگی هم هست ولی طبیعیه

امسال میشم physiatrist :)
خخخ نگران نباش بدتراشو گفتیم بهم  کلا پروعه ولی خیلی مهربونه فوری عذاب وجدان میگیره

پسر پررو خوبه ، نه از اینایی که میگی بالا چشمت ابروعه 

قهر میکنن و میرن 😂 

رابطه خوب ساختنیه ... تلاش خودتو بکن ، اعصاب اونم بهم نریز 

بهش آرامش بده ... مردا عاشق زنایی میشن که کنارشون آرامش دارن 

ازدواج کردم، راضی ام، ولی هنوز حسرت به دلم مونده چرا انقدر درد کشیدم تو مجردی... چرا مهر ندیدم، چرا مهرورز نبودن بهم و انگار ته دلشون از خداشون بود شوهر کنم،

هنوز عقده مامان دارم! گاهی وقتا دلم میخواد برم مادرشوهرمو بغل کنم یا هرزنی تو خیابون رو! فقط احساس امنیت کنم احساس دوست داشته شدن حمایت شدن...

هر مامان مهربونی که میبینم به چشم حسرت نگاه میکنم. چی میشد منم یه لقمه از دست مادرم میگرفتم چی میشد وقت غم و مریضی غمخوارم میبود... 

انگار جاش هیچ وقت خوب نمیشه ❤️‍🩹

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2706