2733
2734
عنوان

مجردی کجاش جذابه لطفا منطقی حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 147 پست
دارم عزیزم ولی متاهل شدن تو این زمونه به این اسونی نیست خرج عروسی و همه چیز باید مهیا بشه

خب با دوست پسرت که نمیتونی بری زیر یک سقف یا مسافرت گلم 🙄 

دوران دوستی زمان آشنایی و بررسی هست نه عشق بازی 

باید ببینی شرایطش باهات جور میاد 

اخلاقش رفتارش خانوادش 

وقتی با یکی شروع به دوستی میکنی باید مطمئن باشی حتما یکسال بعد به عروسی ختم میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو ایران ازدواج نکنی گیر میکتی تو خونه مامان بابا

نه برای همه هم اینطور نیس 

من ۲۲ سالمه ۲ ساله تنها زندگی میکنم تو یه شهر خیلی دور از خانواده 

ولی به اونایی که با خانواده هستن حق میدم مجردی رو نپسندن 

منم کنار خانواده جنگ اعصاب داشتم

2731
یک ، تو هر چقدزندگیت خوب باشه ، باید حتی مریض هم باشی غذات حاضر باشه ، آزادی هات از بین می‌ره ،۲باید ...

دیدین گفتم همه چی به انتخاب آدم بستگی داره؟ این یه نمونش. 

اینکه حتی اگه مریض هم باشی باید غذات آماده باشه، واقعا اینجوری نیست مگه اینکه شوهر آدم درک بالایی نداشته باشه. آزادی ها هم از بین نمیره اصلا. 

برای من که اصلا هیچ کدوم از این موارد اتفاق نیفتاد 

اونحا اسمش خونه پدر مادره ولی خونه شوهر اسمش خونه خودته 

ببین همه چیز درصورتی خوبه که انتخابت بخاطر رهایی از مجردی نباشه ، انتخابت از روی عقل باشه ، اون موقع که زندگی می‌کنی و لذت میبری

خب با دوست پسرت که نمیتونی بری زیر یک سقف یا مسافرت گلم 🙄  دوران دوستی زمان آشنایی و بررسی هس ...

من مگه گفتم با دوست پسرم میخوام برم زیر یک سقف؟ اگه خانواده ها درک میکردن حمایت میکردن تا الان زیر یک سقف بودیم ولی فقط سنگ میندازن 

2740
نه طرف ازدواجش خوبه خودشم میگه از شوهرش راضی هست کلا ۱۶ سالگی ازدواج کرده باز میاد میگه ولی مجردی به ...

الکی میگن  

جدی نگیر شما 

شاید بعضیا از بچه داری خسته میشن مثلا دوتا بچه پشت سر هم میارن کلافه میشن

عزیزم بهتره بهت بگم ازدواج مهارتی نیست که بتونی قبل از اون بدست بیاری چون به اندازه ۸ میلیارد ادم با ...

بالاخره تو این دوره ها آدم یه چیزایی دستش میاد 

یه سری سیاست های زنانه ، شناخت شخصیت طرف مقابل ، 

از همه مهم تر اینکه شخصیت خودم قوی تر بشه ! 

من یه مشکلی هم هست ، کمال گرا هستم ...شاید از نظر خیلیا 

من آمادگی ازدواج و حتی فرزند آوری دارم 

ولی میگم نه ، باید اول آموزش ببینم 

تا تو چالش های پیش اومده یه پیش زمینه داشته باشه ذهنم :) 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
من مگه گفتم با دوست پسرم میخوام برم زیر یک سقف؟ اگه خانواده ها درک میکردن حمایت میکردن تا الان زیر ی ...

خب دلیلشون چیه ؟

حتما دلایل خودشون دارن 

دوست پسرت میتونه یک زندگی مستقل رو به تنهایی  امروز اداره کنه درامدش چقدر خونه داره میتونه مراسم بگیره 

شما شانس و پولشو داشتی تبریک میگم ولی اکثرا ندارن

من جسارتشو داشتم و اینکه بچه پررو بودم 

با ۱۰میلیون پول و چمدون لباسام از خونه اومدم بیرون 

کلی دعوا و گریه و شکست پشت این اتفاق بزرگ تو زندگیم بود  خدایاشکرت

بالاخره تو این دوره ها آدم یه چیزایی دستش میاد  یه سری سیاست های زنانه ، شناخت شخصیت طرف مقابل ...

۲۳ که زود هستش من حتی به ازدواج فکر هم نمیکردم ،

ولی ازدواج سن مشخصی نداره هروقت امادگیشو داشتین ازدواج کنید ، 

خب دلیلشون چیه ؟ حتما دلایل خودشون دارن  دوست پسرت میتونه یک زندگی مستقل رو به تنهایی &nbs ...

سعیشو داره میکنه که بتونه خودش میگه کمرش خم شد دیگه ولی درکل شما پرسیدی دنبال چه ازادی هستی منم رک بهت گفتم 

2706