2737
2739
عنوان

مجردی کجاش جذابه لطفا منطقی حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخشونو بزن برو سرکار ۲۵ سالته ها باید کار کنی دستت تو جیبت باشه و اعتمادد به نفست بره بالا بعدشم توی ...

من ۲۹ سالمه عزیزم تو تاپیکم گفتم مخصوصا مجردی برا ۲۵ به بالا بده و الا ۲۹ سالمه کجای کاری خخخ دستمم تو جیب خودمه

2728
من ۲۹ سالمه عزیزم تو تاپیکم گفتم مخصوصا مجردی برا ۲۵ به بالا بده و الا ۲۹ سالمه کجای کاری خخخ دستمم ...

وارد رابطه عاطفی شدی ؟؟ 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
من ۲۹ سالمه عزیزم تو تاپیکم گفتم مخصوصا مجردی برا ۲۵ به بالا بده و الا ۲۹ سالمه کجای کاری خخخ دستمم ...

خب چرا یه ادم هم سطح و هم فکر خودت پیدا نمیکنی باهاش وارد رابطه شو یا قصدت ازدواجه همون اول مشخص کن بالخره یه جا نشستن و منتظر ازدواج بودن ک نمیشه

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
2738
23 ...  به خدا ازدواج هم سختی خودشو داره  الان مادرهامونو ببین  خیلی خوشحال و خوشب ...

خیلی مادر هارو دیدم حتی مسافرت مجردی میرن درضمن منی که الان مجردم مگه این آپشنای مسافرتو اینارو دارم؟

من محردی خوبی داشتم با ازادی کامل

حقیقتا مشتاق ازدواج و اماده پذیرش مسولیت نبودم 

۲۵ نامزد کردم بین ۲۶/۲۷ ازدواج

ببین یسری ازادی هام‌گرفته شد و کلی مسولیت داده شد

اما در نهایت ادم بهتره که ازدواج کنه

تنهایی تا یه جایی خوبه 

اینکه برای اینده ات دو نفری برنامه بریزین تلاش کنین و تشکیل خانواده بدین در طولانی مدت نشون میده چه نیاز اساسی هستش

در کل توی سن درست با انتخاب درست ازدواج نتنها بد نیست بلکه کامل کننده زندگی هم میتونه باشه انگاری یه جاده بی تابلو و راهنما حالا پر از نشونه و راهنمایی شده برای برنامه های ایندت

منم با ازدواج زود موافق نیستم اصلا ولی خب اینکه میگن مجردی یا متاهلی و هر روز حداقل چند تاپیک با این ...

درست میگی ولی خب هرکس نسبت به شرایط خودش جواب میده دیگ اونی که توی خونه مامان باباش آزادی کامل داره و خیلی چیزای دیگ مطمئنن میگه مجردی 

2706