2733
2734
عنوان

مجردی کجاش جذابه لطفا منطقی حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 147 پست
اینو به اون کسایی بگو که ادعای روشنفکری و باکلاسی دارن و میگن 30 سالگی هم واسه ازدواج زوده. و اگه خل ...

متاسفانه الان آمار طلاق عاطفی بالاتر از رابطه موفقه! 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

منک هرکی اومد طرفم عجیب بود ،فتیشای مختلف یا اختلاف طبقاتی و فرهنگی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر شخصیم توی این برهه از زندگی اواخر ۱۸ سالگی اینه که لازمه توی این سن پارتنر داشته باشم برای ازدوا ...

منم با ازدواج زود موافق نیستم اصلا ولی خب اینکه میگن مجردی یا متاهلی و هر روز حداقل چند تاپیک با این مضمون مطرح میشه که مجردی بهتره یا متاهلی خب مسخرست بگیم مجردی  

چند سالته

23 ... 

به خدا ازدواج هم سختی خودشو داره 

الان مادرهامونو ببین 

خیلی خوشحال و خوشبختن ؟؟؟ عمر و تایم شونو برای شوهر و بچه گذاشتن 

چقدر وقت می‌کنن به خودشون برسن ؟ 

مسافرت مجردی میتونن برن ؟؟ 

نگرانی آینده ما می‌ذاره آرامش داشته باشن ؟؟ 

دغدغه غذا و خونه و...می‌ذاره راحت زندگی کنن ؟؟

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2731
تنهایی هم قشنگی خودشو داره  الان من خونه بابام : غذام آماده اس ، اتاق خودمو دارم ، دغدغه ام فق ...

حالا برای شما اینجوریه که غذات آمادس و اتاق خودتو داری ولی برای همه ی مجردها اینجوری نیست که. 

خیلی از مجردها اتاق جدا ندارن، تو غذا پختن و کارهای خونه و مهمونی و اینا هم مسئولیت دارن. 

به نظرم این چیزایی که گفتید به شرایط خانوادگی خودتون ربط داره نه به مجردیتون. 

مجرد خوشبخت کسی که خانواده فهمیده و سالمی داره

متاهل خوشبختم کسی که شوهر فهمیده و سالمی داره

صرفا همه مجردا یا متاهلا خوشبخت نیستن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740
همین که مسؤلیت سنگین  نداری  همین که هر وقت خواستی پیش پدر مادرتی  همین که قرار نیس ...

مگه نی نی کوچولو هستم که بخوام تو ۳۰ سالگی بچسبم به پدر مادر بعدش کی گفته مجرد مسئولیت نداره 

متاسفانه الان آمار طلاق عاطفی بالاتر از رابطه موفقه! 

اشتباه میکنی. فرضا اگر هم درست باشه خب دلیلش انتخاب اشتباهه و نه خود ازدواج. 

مثل این می مونه که بگیم آدم نیاز به غذا داریم بعد بگیم نه الان دیگه اکثر غذاها ناسالمه و به درد نمیخوره. 

خب مشکل از غذا نیست، مشکل از طرز تهیش هست

حالا برای شما اینجوریه که غذات آمادس و اتاق خودتو داری ولی برای همه ی مجردها اینجوری نیست که.  ...

بالاخره هرچی باشه ، مسئولیت ۱۰۰ درصد زندگی باهاشون نیست ! 

من هرگز حرفم این نیست ازدواج بده و مجردی بهتره ‼️ 

دارم میگم مجردی هم اونقدر ها سخت نیست و فواید خودشو داره :) 

منکه با اینکه تفریح خاصی ندارم الان  ولی به نظرم ، به دوش کشیدن مسئولیت ازدواج سنگین تر از تحمل مجردیه 

الان فقط دغدغه ام پیشرفتمه 

ولی بعد از ازدواج باید طرف مقابل هم درنظر بگیرم و طبق سلیقه اون رفتار کنم 

مستقل باشی صبح تا شب با دوستات بیرون باشی. جذاب  نه مثه ما که سرکوفت بشنویم فقط

فکر میکنی عزیزم من الان میتونم صبح تا شب با دوستام بیرون باشم ولی اینکارو نمیکنم چون اصلا دیگه برام ذره ای جذابیت نداره دلم زندگی و همسر و فرزند میخواد

مخشونو بزن برو سرکار ۲۵ سالته ها باید کار کنی دستت تو جیبت باشه و اعتمادد به نفست بره بالا بعدشم توی اجتماع باشی شاید زودتر ازدواج کنی اگرم نکردی مخشو نو بزن خونه مجردی بگیر برو گیر میدن بهت میدونم سخته این مدلی 

اما مجردی ک اختیار داره خودت باشی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر از متاهلی ک خیلی خوبه زندگیش هست

چون زندگی متاهلی هر چقدرم هم خوب  باشه مشکلات زیادی داره

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
2706