2737
2739

کجای زندگی یه انسان بالغ و عاقل مخصوصا بالا ۲۵ سال تو خونه مامان بابا تحت قوانین اونا جذابه؟کجای این جذابه که با کسی که عاشقشی زیر یک سقف نباشی ؟ رابطه رسمی و قانونی و محکم نباشه تو زندگیت ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببین خب اینم مثل متاهلی، خیلیا میتونن رضایت داشته باشن خیلیام نه ولی اینکه برای همه یه نسخه بپیچن بگن ازدواج نکن ویل بلعکس خب درست نیست، و مجردی بالای ۳۰سال کلی دغدغه و مشکلات داره خصوصا اگر توی خونه یا با اعضای خانوادت تفاوت داشته باشی و... به مراتب عصاب خوردی برای همه هست

🌙

تنهایی هم قشنگی خودشو داره 

الان من خونه بابام : غذام آماده اس ، اتاق خودمو دارم ، دغدغه ام فقط خودمم ، درگیر خانواده و طایفه شوهر نیستم ، نگران اومدن مهمون نیستم ، دوستام میان خونه مون و.... 

ولی ازدواج کنم همه این آرامش ها از بین می‌ره ‼️

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
ببین خب اینم مثل متاهلی، خیلیا میتونن رضایت داشته باشن خیلیام نه ولی اینکه برای همه یه نسخه بپیچن بگ ...

نه طرف ازدواجش خوبه خودشم میگه از شوهرش راضی هست کلا ۱۶ سالگی ازدواج کرده باز میاد میگه ولی مجردی بهتره آخه چیش بهتره 

اینو به اون کسایی بگو که ادعای روشنفکری و باکلاسی دارن و میگن 30 سالگی هم واسه ازدواج زوده. و اگه خلاف این بخوای حرفی بزنی متهم میشی به امل بودن و بی کلاسی. 

بابا ازدواج یه نیاااازه واسه آدم... آدم نیاز به مونس و همدم داره، نیاز داره که تنها نباشه، نیاز داره که از نظر عاطفی تأمین بشه و خیلی چیزای دیگه. 

نظر شخصیم توی این برهه از زندگی اواخر ۱۸ سالگی اینه که لازمه توی این سن پارتنر داشته باشم برای ازدواج خیلی حس میکنم زوده برام و دوره ازم نمیتونم مسئولیتش رو به دوش بکشم

اما ۲۵ سالگی درسته حق میگی آبجیم ۲۵ سالشه بالاخره تا یه سنی آدم مهمون خونه مامان باباشه و واقعا میبینم که بعضاً بشدت اذیت میشه

2706