2733
2739
عنوان

چطوری به خودم برسم همیشه شیک و خوشگل باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 20 پست

برو‌کلاس زبان پادکست گوش بده کتاب بخون

سعی کن ضرب المثل وشعرای مختلفو‌حفظ کنی

سعی کن با مردم با روی خوش برخورد کنی

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
به دندونات برس، دندون خراب نداشته باش. به بدنت اهمیت بده حتما چکاپ دوره ای انجام بده. به روح و روانت ...

دندون خراب ندارم مسواک میزنم همیشه و خوشبو کننده دهان استفاده میکنم برای چند روز اینده هم برای جرمگیری یه وقت میگیرم

کتابم قبلا میخوندم الان ۳ روزه دوباره شروع کردم شما چی میخونی و پیشنهاد میدی

چطوری میتونم اطلاعات عمومی مو بالا ببرم

چکاپ دوره ایی برای چیه عزیزم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همینا که گفتی خوبه دیگه عزیزم میخوای چیکار کنی؟

احساس خوب نبودن میکنم

خیلی ساله روحیه ام  داغونه به خودم نمیرسیدم  این چند سال اخیر  حتی  ی ارایش معمولیم نمیکنم منی که همیشه ابروهام مرتب بود خیلی وقتا زیر ابروهام پر میشه یا پشت لبم و یادم میره بگیرم 

قبلا تو خونه ورزش میکردم کلی ماسک صوزت استفاده میکردم و ادم بهتری بودم نمیدونم چطوری شروع کنم دوباره سرزنده تر و بهتر باشم

الانم اکثر کارهایی که دوستان گفتن و انجام میدم  کتاب میخونم یعنی دوبارع شروع کردم بعد چند ماه

گاهی مدیتیشن میکنم  پادکست گوش میدم 

بداخلاق و اخمو هم نیستم

حموم هر روز میرم و از خوشبوکننده ها زیاد استفاده میکنم 

ولییی بازز احساس کافی نبودن میکنم

لباسای شیک بپوش از اکسستوری های خوشگلم استفاده کن.همیشه ام آرایش ملایم کن .اینجوری باکلاستر میشی

مرسی عزیزم از پیشنهادت  اکسسوری هم خیلی نکته خوبی بود باید سعی کنم از این ب بعد استفاده کنم

2731
مرسی عزیزم  باید بیشتر به لباسام دقت کنم

منظورم این نیست چیزی ک‌ دوس نداری تن کنی و یا تغییر بدی کلا سرتاپا ها میدونی میگم ارایشت و لباسات مثلا مناسب جایی که میری باشه ؛اگه سرتا اسپرت ست کردی باهاش رستوران یا جاهای اداری و..غیره نری بهتره و کلا سبک استایل و تیپت همیشه برازنده و ب چشمه اینطوری

🌙