2733
2734

سلام

بچه ها شما چه کارهایی برای زیبا بودن خودتون انجام میدید 

من نمیدونم چطوری به خودم برسم 

کل کاری که برای خودم میکنم اینکه روتین پوستی  معمولی در حد شوینده تونر ابرسان دارم و لیزر میزم اونم نه همه قسمتای بدن و همیشه عطر و مام بدستم

میخوام موهامو یه رنگ قهوه ایی متوسط بزارم و ناخنمو کاور کنم شما دیگه چی پیشنهاد میدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لباسای شیک بپوش از اکسستوری های خوشگلم استفاده کن.همیشه ام آرایش ملایم کن .اینجوری باکلاستر میشی

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    

ضدافتابم به روتینت اضافه کن و خواب کافی هم داشته باش و آب هم زیاد بنوش

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740

به دندونات برس، دندون خراب نداشته باش. به بدنت اهمیت بده حتما چکاپ دوره ای انجام بده. به روح و روانت توجه کن کمتر سراغ گوشی و فضای مجازی برو، بیشتر کتاب بخون، جدول حل کن، اطلاعات عمومیت رو بالا ببر. دامنه لغاتت  افزایش بده، اراسته بپوش، بدون تو هر محیطی چی باید بپوشی

من اینا رو به خود رسیدن میدونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من ناخنم کار ندارم ولی به پوست و مو و لباسم میرسم

مشکل یکم لباس پوشیدن و استایلمه خیلی وقتا درامدم به لباسم نمیرسه و همین باعث شده همه لباسام کهنه و قدیمی باشه چه لباس خونه ایی چه بیرونی🤦‍♀️

برای رسیدگی به موهات چیکار میکنی 

همیشه خوشبو باش

همیشه بزار لباسات اتوکشیده مرتب باشن

روتین مو پوست روحتما انجام بده

روزانه هشت لیوان بخور قندمصنوعیو ترک کن سبزیجات زیادبخور شبا زود بخواب

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706