2737
2734

چهرش توصیف کنید؟چی تو‌ چهرش خاص و زیباش کرده؟فقط بنظر شما خوشگله یا بقیم همین نظر داشتن؟زیباییش خیره کننده و حیرت انگیز هم بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اولین فرشته ای ک دیدم کامل کامل بود 

صورتش مثل اینه صاف و سفید 

موهاش فندقی روشن 

دماغش کوچیک خیلی خوشگلللل

لباش بخدا انگار ژل زده 

چشماش بادومی و کشیده 

گونه اش برجسته و گودی داره 

خلاصه شبیه فرشته اس و با آرایش دیگه جیگررر میشه

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡

برا من خوشگلی معیار خاصی نداره همین ک یلحظه ببینمش تو دلم بره دیگه تمومه اون برام میشه خوشگلترین

مثلا من میرم کلاس رانندگی ادنجا ی خانمی هس یکم قد کوتاه یکمی چاق ولی خوش فرم و خوش استایل لبای نازک ابروها طبیعی ولی وقتی باهام حرف میزنه خیلییی خوشم میاد

فک کنم عاشقش شدم لامصب😂😂😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

چرا واقعا دنبال خوشگلی اساطیری میگردیم آدما با تفاوتاشون با چهر های متفاوتشانه  که زیبان و هر آدمی خوشگلی مختص خودشو داره و زیبا هرکسی متفاوته یکی خنده زیبایی داره یکی لحن صحبتش خیلی زیباست یکم دید مونو نسبت به زیبایی تغییر بدیم  راحت تر و قشنگ تر میتونیم زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم 

2706