2737
2739
عنوان

دعوا با زنعمو عروس عمو حق باکی بود

205 بازدید | 20 پست

خونه مادر بزرگم دور هم بودیم  ولی زنداداشم داداشم نبودن   نوه عموم  همیشه همه بچه هارو کتک میزنه مامانشم میگه خب بچه هس کتک  زد که زد

بچشون زد تو شکم بچه داداششم  بعد زد تو کمرش بچه داداشم  فقط هلش داد عروس عموم گفت  بچه هاش بیتربیتن مامانشون اینارو ابنجا ول کرده  زنعموم گفت اصلا چرا اینا بدون مامان باباشون اینجان هی گفتن هی تحمل کردم  بعد گفتم اگر بچه تو بچه هس بچه داداش منم بچه هس  چشمتونم دراد که اومده مگه خونه مال توهس  اگه ناراحتی سرتو بکوب به دیوار به جهنم ک بچتو کتک  زد بچه خودت اول زد گفتم  تورو برو بچه وحشی خودتو ادب کن مامان باباش نیستن عمش که هس  بی کس که نیس منم نبودم باز تو حق نداشتی بکی اینا چرا اینجان  جرتون میدم بار دیگه اسم بچه داداش منو بیارین   شروع کردن داد بیداد کردن قهر کردن رفتن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
حالا این همه هم زیاده روی بودااا ی کلمه با لحن خودش میگفتی بچست دیگهههه زد که زد اینجاهم خونه مادر ...

بهش گفتم بچس گفت این بچس اینکه سن خرو داره حالا بچه  داداشم ۶ سالشه بچه خودش ۴ سال 

خوبشون کردی

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
پرچم عمه خانم بالاست 😁 خوب کردی اولش فکر کردم هیچی نگفتی بعد دلم خنک شد  زنک روانی به جای این ...

مگه میشد هیچی نگم اگه از خونه قهر نمیکردن برن شاید عروسشو کتک میزدم وواقعا حرصمو در اورد بااون بچه تربیت کردنش  

2706